Kā aktivizēt vai deaktivizēt WhatsApp mākslīgo intelektu

Mākslīgais intelekts drīzumā nonāks vietnē WhatsApp, un šajā rakstā es jums pastāstīšu visu, kas jums jāzina par to, kā aktivizēt vai deaktivizēt WhatsApp mākslīgo intelektu. Šķiet, ka Šis AI tiks izmantots, lai ģenerētu attēlus, uzlīmes un laika gaitā citus pakalpojumus, par kuriem es jums pastāstīšu tālāk.

Nav noslēpums, ka Marks Cukerbergs vēlas WhatsApp pievienot Meta AI. Septembrī Meta paziņoja par plāniem uzsākt a AI darbināms tērzēšanas robots uz ziņojumapmaiņas platformu. Tomēr jaunums ir tas, ka vietne WABetaInfo WhatsApp iekšpusē pamanīja jauku, mazu pogu, kas lietotājiem ļauj ātri sākt AI tērzēšanu ar vienkāršu pieskārienu. Paskatīsimies!

Līdz ar WhatsApp novembra atjauninājumu aplikācija turpina paplašināt savus mākslīgā intelekta pakalpojumus, kas pagaidām vēl ir pieejami beta versijā. Tā tas ir, WhatsApp pievienosies AI tendencei, taču tā nebūs obligāta. WhatsApp mākslīgais intelekts būs izvēles funkcija, kuru lietotājs var aktivizēt vai deaktivizēt pēc vēlēšanās.

Tas būs WhatsApp mākslīgais intelekts

Kā aktivizēt vai deaktivizēt WhatsApp mākslīgo intelektu

Jauno AI pogu varat atrast cilnē Tērzēšana, kas atrodas virs zaļās ikonas “Sākt jaunu tērzēšanu”. Iepriekš ar AI darbinātā tērzēšana bija paslēpta kaut kur lietotāju kontaktu sarakstos.

Šķiet, ka lietas beidzot paliek tā. WhatsApp ieviesīs jaunu mākslīgā intelekta pogu, kas būs klāt tērzēšanas sarunu skatā. Šī poga ziņojumapmaiņas lietotnē aktivizēs dažādus mākslīgā intelekta tērzēšanas robotus. Bet Tā ir nedaudz uzmācīga poga, un ne visi WhatsApp lietotāji to vēlēsies izmantot.

Šī iemesla dēļ Meta ir nolēmusi mākslīgā intelekta pogu padarīt neobligātu, lai WhatsApp lietotāji varētu atspējot AI, izmantojot vienkāršu iestatījumu iestatījumu.

Kad pieskarsities jaunajam saīsnei, tiks palaists ar AI darbināms tērzēšanas robots, kas ir paredzēts, lai piedāvātu biedrību, personalizētus padomus un izklaidējošu mijiedarbību. Lietotāji var tai piekļūt, lejupielādējot jaunāko WhatsApp beta versiju.

Lai gan tas joprojām ir beta versijā, WhatApp jaunajam AI tērzēšanas robotam nevajadzētu būt “pārāk tālu no stabilas izlaišanas.”

Kā aktivizēt vai deaktivizēt WhatsApp mākslīgo intelektu

Šķiet, ka daudzi ziņojumapmaiņas aplikācijas lietotāji gan iOS, gan Android, kuri ir izmēģinājuši mākslīgā intelekta funkciju beta versiju, ir kritizējuši jaunās AI pogas ierašanos, jo, lai gan tā nesen atjaunināta ar daudz… vairāk moderns, tas joprojām ir vizuāli ļoti neērti.

Par laimi, Meta ir ieklausījusies savos lietotāju viedoklī un nolēmusi to izdarīt mākslīgā intelekta funkcionalitāte ir pilnīgi neobligāta. Lai aktivizētu vai deaktivizētu WhatsApp AI pakalpojumus, jums būs jāveic šādas darbības, tas ir ļoti vienkārši:

  • Pirmkārt atveriet WhatsApp iOS vai Android ierīcēs, tas ir pieejams arī.
  • Tagad piekļūstiet sadaļai Iestatījums.
  • Pēc tam noklikšķiniet uz Tērzēšanas sadaļa.
  • Visbeidzot, Iespējo vai atspējo pogu “Rādīt AI pogu”.
  • Tik vienkārši! Ja AI funkcija būs aktivizēta, tērzēšanas sarunās parādīsies poga, kas ļaus piekļūt dažādiem mākslīgā intelekta pakalpojumiem.

Poga atrodas tieši virs pogas “Jauna tērzēšana” apakšējā labajā stūrī, un tā ir balts kvadrāts ar daudzkrāsainu gredzenu. Pieskaroties tai, ātri tiek palaists Meta AI tērzēšanas robots. Ir svarīgi atzīmēt, ka AI tērzēšanas roboti pašlaik ir eksperimentāla funkcija un ir ieviesti ierobežotā ietilpībā.

Acīmredzot funkcijas klātbūtne WhatsApp beta versijā negarantē tās iekļaušanu tās pašas versijas globālajā versijā.

Kādi mākslīgā intelekta pakalpojumi būs pieejami vietnē WhatsApp?

Kā aktivizēt vai deaktivizēt WhatsApp mākslīgo intelektu

WhatsApp oficiāli paziņoja par AI ienākšanu ziņojumapmaiņas lietojumprogrammā, kas ietvers trīs pakalpojumus vai funkcijas, kas ļoti interesēs daudzus iOS lietotājus. Kad mākslīgais intelekts beigs savu beta periodu, tas paplašināsies visā pasaulē kā tikai daļa no “garš eksperimentu ceļš” WhatsApp tērzēšanā.

Apskatīsim visas mākslīgā intelekta funkcijas, kas būs pieejamas WhatsApp gan Apple iOS, gan Android ierīcēs.

AI uzlīmes: tagad varat izveidot pielāgotu uzlīmi, kas atspoguļo perfektu domu vai ideju jūsu tērzēšanai. Ātrs veids, kā iegūt savas uzlīmes.

AI tērzēšana: Izmantojot Meta AI, jūs varat uzdot jebkuru jautājumu, lai uzzinātu vairāk par tēmām, kas jūs interesē, vai mēģinātu atrisināt debates savā grupas tērzēšanā, tostarp uzzināt daudzu Meta radīto varoņu skatījumu, kas atbild interesantā veidā.

Fotoreālistisku attēlu ģenerēšana: Rakstot par tēmu, AI ļauj mums ģenerēt attēlus, lai attēlotu ideju, vietu vai personu.

AI balstīti WhatsApp roboti

Kā aktivizēt vai deaktivizēt WhatsApp mākslīgo intelektu

Lai pilnībā novērtētu uzlaboto AI WhatsApp robotu nozīmi, ir svarīgi saprast atšķirību starp robotiem, kuru pamatā ir kārtula, un AI.

Uz likumiem balstīti WhatsApp robotprogrammatūras

Uz kārtulām balstīti WhatsApp robotprogrammatūras ir salīdzinoši vienkāršas un bieži vien paļaujas uz iepriekš definētām noteikumu kopām un lēmumu kokiem. Viņi iet pa lineāru ceļu, reaģējot uz konkrētiem atslēgvārdiem vai frāzēm ar iepriekš noteiktām atbildēm. Šie robotprogrammatūras ir lieliski piemērotas ikdienas vaicājumu apstrādei, pamatinformācijas nodrošināšanai un vienkāršu uzdevumu automatizēšanai.

Uz noteikumiem balstīti robotprogrammatūras ir kā labi apmācīti klientu apkalpošanas pārstāvji: viņi var precīzi izpildīt norādījumus, taču cīnās ar neskaidrībām un sarežģītākām sarunām. To funkcionalitāte ir ierobežota ar jūsu iestatītajiem noteikumiem, un viņi nevar pielāgoties vai mācīties no lietotāja mijiedarbības (pats par sevi).

AI roboti

No otras puses, mākslīgā intelekta roboti, ir nākamais solis sarunu aģentu attīstībā. Šīs robotprogrammatūras, ko darbina jaunākās mākslīgā intelekta tehnoloģijas, neierobežo stingri noteikumi. Tā vietā viņi izmanto tādas tehnoloģijas kā dabiskās valodas apstrāde (NLP)sarunu dizains, lieli valodu modeļi un pašu radīta mācīšanās, lai saprastu lietotāja ziņojumus un reaģētu uz tiem cilvēciskāk un kontekstu apzinošāk.

Galvenā atšķirība ir jūsu spējā mācīties un pielāgoties. Šie robotprogrammatūras var analizēt milzīgas teksta datu kopas, atpazīt modeļus un nepārtraukti uzlabot savas atbildes, pamatojoties uz lietotāja mijiedarbību. Viņi var risināt sarežģītākas un dinamiskākas sarunas, izprast kontekstu un pat sniegt personalizētus ieteikumus.