Apple Watch Ultra tikko ir nokrities līdz visu laiku zemākajai cenai

Pašlaik Best Buy ir Apple Watch Ultra pārdošanā tikai par 599 USD. Tas padara to par visu laiku zemāko cenu, pārspējot iepriekšējo visu laiku zemāko cenu par aptuveni 40 USD. Tāpēc šis ir lielisks laiks to iegādāties. Liels iemesls, kāpēc tas tiek samazināts, visticamāk, ir Apple Watch aizliegums, lai gan tas attiecas tikai uz jauno Apple Watch Series 9 un Watch Ultra 2. Bet hei, mēs atņemsim 200 USD, vai ne?

Atcerieties, ka Apple Watch Ultra būtībā ir pieejams tikai vienā modelī. Nav krāsu, ir tikai atklāts titāna izskats ar trīs dažādu joslu izvēli. Tagad lentes ir pieejamas dažādās krāsās un par dažādām cenām. Ir arī vērts pieminēt, ka šis ir oriģinālais Apple Watch Ultra, nevis Ultra 2, par kuru tika paziņots septembrī.

Kāpēc jums vajadzētu iegādāties Apple Watch Ultra

Apple Watch Ultra tika paziņots 2022. gada septembrī, un kopš tā paziņošanas tas ir saņēmis diezgan labas atsauksmes. Daudziem, kas nav avantūristi, tas ir iepaticies. Kāpēc? Galvenokārt lielākam akumulatoram iekšā. Apple saka, ka Watch Ultra akumulators ar uzlādi var darboties aptuveni 36 stundas. Tas ir divreiz vairāk nekā Apple Watch Series 8 novērtēts. Tomēr daudzi uzskata, ka tas ilgst daudz ilgāk par 36 stundām.

Vēl viens nozīmīgs Apple Watch Ultra ieguvums ir tas, ka tam ir daudz spilgtāks displejs nekā citiem Apple Watch pulksteņiem. Tas ļauj jums to labāk redzēt ārpusē tiešos saules staros. Tas ir arī daudz izturīgāks. Tā kā tam ir titāna korpuss, tas padara to mazāk uzņēmīgu pret skrāpējumiem un traipiem. Turklāt ekrāns ir kvadrātveida, tāpat kā iPhone, ļaujot ekrānam mazāk bojāt. Nemaz nerunājot, tas ir arī safīrs, tāpēc ir mazāka iespēja saskrāpēt.

Apple Watch Ultra, protams, darbojas tikai ar iPhone. Tomēr Ultra pēc noklusējuma ir aprīkots ar Cellular. Tātad jūs varat savienot to ar savu mobilo sakaru operatoru (vai ne, jums tas nav spiests) un iztikt bez sava iPhone. Tas ir patiešām lieliski, ja vēlaties izmantot Android, bet labāk vēlaties, lai uz rokas būtu Apple Watch.

Jau šodien varat paņemt Apple Watch Ultra no Best Buy.