saka Epic Games izpilddirektors "Apple nākamais" pēc uzvaras pret Google

Epic Games izpilddirektors Tims Svīnijs saka, ka tiek iesniegta apelācija pret Apple. Apelācija ir “rindā, lai Augstākā tiesa izskatītu lietas izskatīšanu”, Svīnijs teica X. Epic Games, uzņēmuma Unreal Engine un Fortnite līderis, pēc Epic uzvaras pret Google 11. decembrī ir uzvarējis. Šajā nozīmīgajā lietā žūrija pieņēma spriedumu, ka Google Play veikala un lietotņu norēķinu sistēmas darbība ir nelikumīga. monopola vara.

Žūrija arī nolēma, ka abu saikne ir nelikumīga. Un tas, ka Google slepenie ienesīgie darījumi, kas tika izstrādāti, lai apslāpētu konkurenci un neļautu konkurējošiem lietotņu veikaliem darboties, ir kaitējuši uzņēmumam Epic. Joprojām nav skaidrs, kas notiks ar Google (ja kas) pēc vakardienas lēmuma. Google apstiprināja, ka pārsūdzēs spriedumu. Tiesnesim Džeimsam Donato būs arī jāizlemj, kādi ir Google tiesiskās aizsardzības noteikumi. Paredzams, ka tie sāksies 2024. gada janvārī. Taču Epic un Sweeney ceļš ir skaidrs. Tas ir “uz Kupertino”, sacīja izpilddirektors citā ierakstā par X.

Epic Games plāno pārsūdzēt Apple tiesas spriedumu

Ja esat salīdzinoši iesācējs šīs lietas detaļās, visa lieta ir saistīta ar lietotņu veikala maksām. Tas sākās ar Apple un Google, kā arī katra uzņēmuma 30% maksu par jebkādiem darījumiem lietotnē, kas notika no lietotnēm, kas lejupielādētas viņu veikalos. Epic uzskatīja, ka šīs maksas ir pārāk augstas, un iesūdzēja abus uzņēmumus. Vispirms tas tika izmēģināts ar Apple, taču tam bija ļoti atšķirīgs iznākums. Apple tika piešķirta šī gada sākumā.

Tomēr Svīnijs nezaudē zaudējumus guļus stāvoklī. Pēc uzvaras pret uzņēmumu, kam pieder lielākā lietotņu izplatīšanas platforma pasaulē, Epic atgriežas vēl vienā kārtā pret Apple. Šoreiz cerams uzvarēt. Ja tas notiks, gan iOS, gan Android piedzīvos lielas izmaiņas attiecībā uz lietotņu izplatīšanas veidu.

Gan Google, gan Apple varētu būt spiesti atļaut citas lietotņu maksājumu sistēmas. Viņi arī varētu būt spiesti atcelt vai samazināt maksas par norēķiniem lietotnē. Tagad ir grūti pateikt, droši nezinot, vai Augstākā tiesa pat izskatīs Epic apelāciju.