Carbon Fiber Pitaka aksesuāri iPhone un Apple Watch

Pitaka ir eksperts ražot oglekļa šķiedras un aramīda šķiedras piederumus mūsu iPhone un Apple Watchun šodien mēs pārbaudām trīs no tiem, ar kuriem mēs ne tikai panāksim atšķirīgu dizainu, bet arī tos aizsargāsim.

MagEZ Case Pro 4 futrālis

Mēs sākam ar vienu no Pitaka populārākajiem produktiem: tā aramīda šķiedras pārklājumu. Mēs skatāmies uz iPhone korpusu (šajā gadījumā 15 Pro Max), kas izceļas ar savu plānumu (1,65 mm) un vieglumu (35 g), taču tam ir militāra līmeņa aizsardzības sertifikāts. Kā jūs to varat sasniegt? Izmantojot tādu materiālu kā aramīda šķiedra, kas ir ļoti līdzīgs oglekļa šķiedrai, ar ļoti līdzīgām īpašībām, bet ar vienu priekšrocību: tas ir izturīgāks pret triecieniem, kas ir patiešām noderīgs, ja runājam par maciņu mobilajam tālrunim. Papildus šai šķiedrai korpuss ir izgatavots no TPU un alumīnija, kas atrodas rāmī, kas ieskauj kameras moduli un pogas.

Korpuss aizsargā iPhone no visām pusēm, ieskaitot USB-C savienotāju, un tajā ir klasisks oglekļa šķiedras dizaina raksts visā aizmugurē un daļā malu. Tam ir ļoti laba sajūta, malas ir nošķeltas, lai netraucē, kad telefons ir rokā, un rokā neslīd, tam ir ļoti laba saķere. Tas viegli notraipās ar taukiem no rokām, bet tikpat viegli notīra ar drānu vai biksēm. Arī metāla pogām ir ļoti laba sajūta, nospiediens ir lieliski pamanāms un darbības pogu arī sedz metāla poga. Korpusa materiāli ir komplektēti ar iekšējo Nappa ādas pārklājumu, nevis mikrošķiedru, kas pasargās Jūsu iPhone no iespējamiem skrāpējumiem.

Pitaka MagEZ Case Pro 4 futrālis

Gan kameras modulis, gan korpusa priekšējās malas ir nedaudz paceltas, lai aizsargātu tālruņa ekrānu un kameras objektīvus, novietojot tos uz jebkuras līdzenas virsmas. Ar visu šo un neskatoties uz to, ka tas ir korpuss, kas ļoti nedaudz palielina iPhone biezumu Aizsardzības līmenis, ko tas piedāvā mūsu tālrunim, ir augsts, daudz augstāks nekā citiem līdzīgiem korpusiem, kas tiek ļoti novērtēts, kad to nēsājam rokā vai ieliekam kabatā. Protams, tai ir Magsafe sistēma, lai varētu izmantot saderīgus piederumus, un Pitaka ir vairāki no tiem, piemēram, uzlādes bāze, kuru mēs jau analizējām šajā saitē, vai MagSafe gredzens, par kuru mēs runāsim šajā rakstā. Un tam ir arī NFC mikroshēma, ar kuras palīdzību mēs varam pārbaudīt korpusa autentiskumu un lejupielādēt saturu savam iPhone, piemēram, fona attēlus, spēles vai mūziku.

Pitaka aksesuāri iPhone un Apple Watch
Pitaka aksesuāri iPhone un Apple Watch
Pitaka MagEZ Case Pro 4 futrālis
Pitaka MagEZ Case Pro 4 futrālis

MagEZ roktura gredzens

Gredzeni, lai drošāk turētu mūsu iPhone, ir kļuvuši ļoti populāri maciņos, un kopš MagSafe sistēmas iekļaušanas vēl jo vairāk, jo mēs tos varam uzvilkt un novilkt pēc vēlēšanās, ērti un ātri. Šis pelēkais MagEZ ir izgatavots no aramīda šķiedras un cinka sakausējuma, kas padara to ļoti vieglu (27 g) un plānu (4,3 mm). Tas ir novietots uz mūsu iPhone magnētiski, pateicoties MagSafe sistēmai ar patiešām jaudīgu rokturi, kas ļauj būt pārliecinātam, ka ar kustībām tas nenokritīs. Tas ir ļoti ērti, kad gatavojaties fotografēt vai ierakstīt videovai pat izmantot to kā statīvu un novietot uz galda, lai baudītu multivides saturu.

Pitaka MagEZ Case Pro 4 futrālis

Dizains ir tāds pats kā korpusam, ar oglekļa šķiedras rakstu un vienādām krāsām, lai tie būtu lieliski apvienoti. kā pārsteigums Tajā ir iekļauta arī NFC mikroshēma, ko varam izmantot, lai izveidotu automatizāciju kas darbojas, kad tiek tuvināti mūsu iPhone. Videoklipā es parādu piemēru, kā var izveidot automatizāciju mūzikas klausīšanai, bet jūs varat izveidot sev vēlamo, izmantojot iPhone Shortcuts aplikāciju.

Pitaka MagEZ Case Pro 4 futrālis
Pitaka MagEZ Case Pro 4 futrālis
Pitaka aksesuāri iPhone un Apple Watch
Pitaka aksesuāri iPhone un Apple Watch

Oglekļa šķiedras siksniņa Apple Watch pulkstenim

Pēdējais mūsu pārbaudītais aksesuārs ir šī fantastiskā Apple Watch siksniņa, kas izgatavota no oglekļa šķiedras. Tas ir savietojams ar visiem Apple Watch modeļiem, pat mazajiem, un Apple Watch Ultra. Oglekļa šķiedra ir 1K tipa, un no tās ir izgatavoti 1oo% šīs siksnas saišu.. Papildus šim materiālam mēs atrodam nerūsējošo tēraudu skrūvēm, kas savieno saites kopā, un siksnu āķiem Apple Watch. Kopējais siksnas svars ir 32.6g, platums 22mm un garums 185.4mm. Tas ir regulējams garumā, un saites var noņemt, pateicoties kastē iekļautajam rīkam, kurā atrodam arī Apple Watch rezerves saites un āķus.

Pitaka siksniņa Apple Watch

Tam ir divi dizaini: moderns un retro, un retro modeļa saites ir lielākas nekā modernā modeļa saites. Šajā rakstā redzamie fotoattēli un video ir no mūsdienu modeļa, kuru mēs esam spējuši pārbaudīt. Dizains ir ļoti tīrs un minimālistisks, un tas labi izskatās uz jebkura Apple Watch modeļa. Magnētiskā aizdare ir ļoti ērta un droša, abas siksnas daļas magnētiski savienojas gandrīz automātiskiun lai to atvērtu nepieciešams vienlaicīgi nospiest abas sānu pogas, kas nodrošina, ka tas nejauši neatvērsies.

Pitaka siksniņa Apple Watch
Pitaka siksniņa Apple Watch

Pitaka siksniņa Apple Watch
Pitaka aksesuāri iPhone un Apple Watch

Redaktora viedoklis

“Oglekļa šķiedras” dizaini ir ļoti populāri mūsu elektronisko ierīču korpusos, siksnās un citos aksesuāros, taču parasti tie ir tikai vinila vai krāsas, kas uzklāta uz plastmasas. Šie Pitaka piederumi, kurus šodien pārbaudījām, ir izgatavoti no oglekļa šķiedras un aramīda šķiedras, Augsta izturība un ļoti viegli materiāli, kas piedāvā arī mūsdienīgu dizainu mūsu tālrunim un pulkstenim. Apvienojumā ar citiem augstākās kvalitātes materiāliem, piemēram, alumīniju, tēraudu un ādu, šis futrālis, siksniņa un gredzens ir lieliski papildinājumi tiem, kuri vēlas savai ierīcei piešķirt atšķirīgu pieskārienu, neatsakoties no augstas aizsardzības. Tos var iegādāties Pitaka mājaslapā:

  • Pitaka MagEZ Case Pro tālrunim iPhone 15 – 69,95 USD
  • Pitaka MagEZ Grip – 24,99 USD
  • Pitaka oglekļa šķiedras siksna – 89,10 USD

Pros

Mīnusi