Apple nevarēs salabot Apple Watch ārpus garantijas beta versijas dēļ ASV

Mēneša jaunumi ir skaidri: Apple bija jāpārtrauc Apple Watch Series 9 un Ultra 2 pārdošana savos Apple veikalos, sākot no 25. decembra Amerikas Savienotajās Valstīs patenta pārkāpuma dēļ, jo mēs varējām komentēt iPhone News. Tas ne tikai ietekmēs amerikāņu lietotājus, bet arī Apple arī nevarēs salabot Apple pulksteņus, kuriem valstī ir beigusies garantija.

Apple Watch remontam parasti ir nepieciešams nomainīt bojāto modeli ar jaunu/atjaunotu. un ideālā darba kārtībā, nevis labot bojātās sastāvdaļas pa vienam. Nu tad, rezerves modeļi un rezerves daļas var arī nebūt pieejami Tāpēc Apple nevarēs remontēt Apple pulksteņus, kuros ir iekļauts skābekļa uzraudzības sensors ārpus garantijas.

Kuru tas ietekmē? Nu, visiem lietotājiem, kuriem ir Apple Watch Series 6 jaunāka versija, tostarp oriģinālais Apple Watch Ultra (kā jau minējām, visiem tiem, kuriem ir asins skābekļa sensors). Ja lietotājs nodarīs Apple Watch jebkāda veida bojājumus ārpus garantijas, viņam būs jāgaida, līdz tas viss tiks atrisināts un Apple atkal var būt pieejama rezerves aparatūra. Ja problēma rodas tikai no programmatūras, tā būs atrisināma.

Tā vietā Apple (pēc likuma) Jā, tas varēs segt visus lietotājus, kuru Apple Watch ir garantijas periodā (atcerieties, ka ASV tas ir uz vienu gadu), ieskaitot pagarināmo ar AppleCare.

Papildu problēma, šajā gadījumā amerikāņu lietotājiem, kuri Viņi var tikt ietekmēti, ja viņu Apple Watch cieš jebkāda veida fiziskus bojājumus. Redzēsim, ar ko tas viss beigsies un kad Apple atkal varēs pārdot un papildināt Apple Watch ar iebūvētu asins skābekļa sensoru.