IBM iegādāsies Software AG integrācijas biznesu par 2,3 miljardiem ASV dolāru, lai palielinātu hibrīda mākoņa un AI piedāvājumu

IBM pirmdien paziņoja, ka iegādāsies Software AG uzņēmumu integrācijas platformas StreamSets un webMethods par 2,13 miljardiem eiro (2,33 miljardiem ASV dolāru). Šī stratēģiskā soļa mērķis ir stiprināt IBM klātbūtni hibrīda mākoņu un mākslīgā intelekta (AI) tirgos.

StreamSets un webMethods, kas veido oktobrī uzsākto Software AG “Super Ipaas” biznesu, ir platformas, kas piedāvā lietojumprogrammu integrācijas, API pārvaldības un datu integrācijas pakalpojumus, kā arī citas funkcijas, ziņo Reuters.

Šis ir otrais lielākais IBM iegādes gadījums nepilnu sešu mēnešu laikā. Kā ziņojām jūnijā, IBM iegādājās tehnoloģiju izdevumu pārvaldības platformu Apptio no Vista Equity Partners. Darījums, kura vērtība ir 4,6 miljardi ASV dolāru, bija stratēģisks solis, lai stiprinātu IBM iespējas mākoņdatošanas un automatizācijas jomā.

Šī iegāde uzlabo IBM hibrīda mākoņa un AI piedāvājumus, potenciāli pozicionējot to kā milzīgu konkurentu nozares gigantiem, piemēram, Microsoft un Amazon Web Services (AWS). IBM, kam jau pieder datu kvalitātes platforma InfoSphere Information Server, StreamSets uzskata par vērtīgu papildinājumu, nodrošinot datu kvalitātes pārvaldību integrācijas procesā.

Šīm platformām ir izšķiroša nozīme, palīdzot uzņēmumiem savienot un integrēt datus mākoņa un lokālā vidē, kas ir būtisks komponents efektīvām hibrīda mākoņa stratēģijām. Turklāt tie var būt noderīgi, sagatavojot datus AI lietojumprogrammām.

Software AG, kuras lielākā daļa pieder privātā kapitāla uzņēmumam Silver Lake ar 93,3% akciju, tika pārņemta Silver Lake vairāku mēnešu garumā, un visa biznesa vērtība ir 2,6 miljardi eiro (2,84 miljardi ASV dolāru).

“Iespēja apvienot StreamSets un webMethods komandas ar IBM, lai ieviestu jauninājumus hibrīda mākoņa nākotnes un nākamās paaudzes AI risinājumu izveidē uzņēmumam, ir unikāli pārliecinoša,” sacīja Software AG uzraudzības padomes priekšsēdētājs Kristians Lūkass. paziņojums, apgalvojums.

Darījuma pabeigšana ir atkarīga no normatīvo aktu apstiprinājumiem, un tas ir sagaidāms 2024. gada otrajā ceturksnī. Vienlaikus Silver Lake paziņoja par Software AG izstādināšanas piedāvājumu par 32 EUR (34,96 ASV dolāri) par akciju, kas ir nākamais sagaidāmais solis pēc darījuma. pārņemšana gada sākumā.