Spigen vēlas nodrošināt jums vislabāko Galaxy S24 aizsardzību

Ar Galaxy S24 izlaišanu tepat aiz stūra, Spigen ir gatavs aizsargāt jaunos tālruņus ar savu jauno Galaxy S24 sērijas maciņu klāstu. Ja neesat pazīstams ar Spigen, tas ir tas pats piederumu uzņēmums, kas izgatavoja lietu atrasts iPhone tālrunī kas pārdzīvoja 16 000 pēdu kritienu no Alaska Airlines lidojuma ASA1282. Konkrēti, tas bija Spigen Cryo Armor korpuss. Tas, visticamāk, ir atsevišķs gadījums, un jums, iespējams, nevajadzētu gaidīt, ka jūsu tālrunis Spigen korpusā pārdzīvos kritienu no šī augstuma. Jo īpaši tāpēc, ka, iespējams, bija apstākļi, kas ļāva tālrunim pārdzīvot kritienu.

Tomēr faktam, ka tas notika, vajadzētu dot jums mieru, ka Spigen futrālis noteikti var aizsargāt jūsu jauno Galaxy S24 no saprātīgāka augstuma. Un, ja jums rodas jautājums, Spigen izgatavo Cryo Armor futrāli Galaxy S24 sērijai. Tas ir viens no uzņēmuma daudzajiem modeļiem Samsung jaunākajiem vadošajiem viedtālruņiem.

Spigen futrāļu laišana tirgū sniedz Galaxy S24 īpašniekiem daudz iespēju

Daži korpusu ražotāji Galaxy S24 sērijai izlaiž tikai dažus korpusu veidus. No otras puses, Spigen ir daudz iespēju. Papildus Cyro Armor, Spigen piedāvā arī Tough Armor, Slim Armor, Rugged Armor, Optik Armor, Core Armor, Neo Hybrid un Enzo Aramid futrāļus. ja šķiet, ka ir daudz iespēju, tas ir tāpēc, ka tā ir. Tas nozīmē, ka šie ir arī tikai gadījumi aizsardzības klāstā. Spigen piedāvā arī dažus skaidrus un minimālistiskus korpusus. Kas pievieno vēl 9 iespējas. Īsāk sakot, ar Spigen jums netrūkst preču, no kurām izvēlēties.

Lai gan mēs iesakām aizsargmaciņu, jūs varētu vēlēties kaut ko nedaudz stilīgāku. Tie mēdz būt arī lētāki. Visi šie gadījumi ir pieejami no šīs nedēļas. Jūs varat tos saņemt vietnē Amazon, kā arī tieši caur Spigen.