Galaxy Tab S8, S22 un S21 plaši iegūst operētājsistēmu Android 14 ASV

Android 14 ir pieejams lielākam skaitam Samsung Galaxy lietotāju ASV. Korejas uzņēmums ir izlaidis lielo Android atjauninājumu ar One UI 6.0 Galaxy Tab S8 sērijas štatā. Atjauninājums tiek plaši izplatīts arī Galaxy S22 un Galaxy S21 sērijās.

Galaxy Tab S8 sērija saņem operētājsistēmu Android 14 ASV

Samsung novembra pēdējā nedēļā sāka virzīt uz Android 14 balstītu One UI 6.0 atjauninājumu Galaxy Tab S8, Galaxy Tab S8+ un Galaxy Tab S8 Ultra. Jaunā Android versija pirmo reizi tika izlaista 2022. gada vadošajiem planšetdatoriem Eiropā. Kopš tā laika uzņēmums ir paplašinājis izlaišanu vairākos tirgos. Tagad tas ir pieejams ASV.

Pirmo reizi SamMobile ziņoja, ka atjauninājums tiek ieviests gan Wi-Fi, gan mobilajos (5G) Galaxy Tab S8 klāsta variantos ASV. Jaunā programmaparatūras versijas numurs planšetdatoriem beidzas ar CWK7, tāpat kā pasaules tirgos. Līdztekus jaunajām funkcijām un uzlabojumiem, ko nodrošina Android 14 un One UI 6.0, atjauninājumā ir iekļauts novembra drošības ielāps. Tas novērš vairāk nekā 60 ievainojamības.

Ja izmantojat Galaxy Tab S8 ASV, jaunās funkcijas un drošības uzlabojumi drīzumā sasniegs jūsu planšetdatoru. Daudziem tā jau varētu būt. Jaunus atjauninājumus varat pārbaudīt lietotnē Iestatījumi. Dodieties uz Programmatūras atjaunināšana un pieskarieties Lejupielādēt un instalēt. Ja šodien neredzat nekādus atjauninājumus, pārbaudiet vēlreiz pēc dažām dienām. Varat arī saņemt paziņojumu, kad jūsu Samsung planšetdatorā tiek parādīts OTA (over-the-air) laidiens.

Atjauninājums ir plaši pieejams Galaxy S22 un Galaxy S21

Samsung Android 14 atjauninājums ir plaši pieejams Galaxy S22 un Galaxy S21 sērijām ASV. Uzņēmums sāka atjaunināt bijušo sastāvu pirms pāris nedēļām, bet sākotnēji aptvēra tikai pārvadātāju bloķētās vienības. Tagad jaunā Android versija tiek virzīta arī uz atbloķētiem variantiem. Jaunās konstrukcijas numurs ir S901U1UEU3DWK5. Tālruņi saņem novembra drošības ielāpu kopā ar One UI 6.0.

No otras puses, Galaxy S21 sērija nesen saņēma šo atjauninājumu Verizon tīklā. Samsung tagad to ir izlaidis mobilo sakaru operatora bloķētajām ierīcēm citos tīklos. Atjauninātā programmaparatūras versija ir G991USQU9FWK9. Atbloķētajām vienībām drīzumā vajadzētu pievienoties partijai. 2021. gada flagmaņi saņem arī pagājušā mēneša drošības ielāpu operētājsistēmā Android 14. Mēs jūs informēsim, kad Samsung izlaidīs One UI 6.0 vairākām Galaxy ierīcēm ASV.