TuMeke nodrošina 10 miljonu ASV dolāru A sērijas finansējumu, ko vada Intel Capital, lai novērstu ar darbu saistītus muskuļu ievainojumus

Saskaņā ar Nacionālās drošības padomes ziņojumu 2020. gadā privātajā sektorā kopumā tika gūtas 247 620 traumas vai slimības, kas saistītas ar muskuļu un skeleta sistēmas traucējumiem (MSD), kuru rezultātā tika pavadītas dienas prom no darba. BKAS, ko bieži sauc par “ergonomiskiem ievainojumiem”, ietver virkni saistītu traumu. Tās parasti rodas, kad darbinieki veic uzdevumus, kas saistīti ar neērtām pozīcijām vai atkārtotām darbībām, izmantojot muskuļus, cīpslas un saites. Laika gaitā šīs darbības var izraisīt sāpes un ievainojumus.

Tomēr darbinieku drošības nodrošināšanai ir jābūt galvenajai prioritātei, un tāpēc datorredzes startup TuMeke ir misija, lai izskaustu muskuļu un skeleta sistēmas traumas, izmantojot savu moderno ergonomisko riska novērtēšanas platformu, kas automātiski novērtē traumu risku ražošanas iekārtās un darba vietās.

Nozīmīgā solī ceļā uz savu misiju TuMeke šodien paziņoja, ka ir nodrošinājis 10 miljonus USD A sērijas finansējumu, ko vada Intel Capital. Šis finansējums ļaus paplašināt un paplašināt savu inženieru, ergonomistu un akadēmisko aprindu komandu.

TuMeke, ko dibināja izpilddirektors Zaks Nolands, Railijs Nolands un Divakars Ganesans, ir nākamās paaudzes platforma, kas izstrādāta, lai novērtētu ergonomiskos riskus. TuMeke komandas mērķis ir rentabli uzlabot darba vides drošību un ilgtspējību.

“Skeleta-muskuļu traumas darba vietā ir izplatītas visās nozarēs, taču darbinieku drošības nodrošināšanai nevajadzētu būt apspriežamam jautājumam,” sacīja Railijs Nolands, TuMeke līdzdibinātājs. “Mēs izveidojām TuMeke, lai nodrošinātu uzņēmumus ar rīku, kas efektīvi, par pieņemamu cenu un ētiski uzlabo darbinieku drošību.”

Datorredzes locītavu izsekošana ergonomiskiem novērtējumiem

TuMeke mērķis ir vienkāršot un ietaupīt darba vietas drošību. Bez viņu platformas drošības darbiniekiem ir jāpavada neskaitāmas stundas, aizpildot apgrūtinošas veidlapas. Tomēr, izmantojot TuMeke, drošības darbinieki var uzņemt video savā viedtālrunī, lai ātri noteiktu darba riskus. Viņu AI sistēma apvieno augstākās klases datora redzējumu un ergonomiku, lai palīdzētu pārplānot darbu vai pārkvalificēt darbiniekus. Proti, TuMeke programmatūra ir integrēta tālruņa lietotnē, novēršot nepieciešamību pēc papildu aprīkojuma, kamerām vai eksoskeletiem.

Uzlabotā TuMeke datora vīzija nodrošina netraucētus drošības pasākumus, nepārtraucot ražošanu, pozicionējot platformu kā galveno ASV strādnieku kompensācijas apdrošināšanas nozarē un starp lielākajām pasaules rūpniecības firmām.

Zaks Nolands, cits līdzdibinātājs, uzsvēra: “Izmantojot AI un datoru redzi, mēs varam ātri atklāt problēmas un ierosināt labojumus, ietaupot laiku un, vēl svarīgāk, nodrošinot darbinieku drošību.”

TuMeke produktu komplekts, salīdzinot ar tradicionālajām metodēm, divpadsmit reizes paātrina ergonomiskā riska novērtēšanu, saskaņojot ar to mērķi izskaust muskuļu un skeleta sistēmas traumas darba vietā.

Marks Rostiks, Intel Capital viceprezidents un vecākais rīkotājdirektors, uzteica TuMeke ātro progresu, atzīmējot: “Viņu digitāli precīzā tehnoloģija palīdz organizācijām maksimāli palielināt drošības ieguldījumu IA un ir pierādījusi savu spēju padarīt darba vidi drošāku un efektīvāku.”

TuMeke ir kļuvis par būtisku sabiedroto ražošanā, atbalstot tādus nozares milžus kā AF Group, Chemtrade Logistics, Sentry Insurance un citus, nosakot prioritāti ergonomiskai drošībai un veicinot izturīgu darbaspēku. Platformas uzsvars uz darbinieku veselību un lietotājam draudzīgām tehnoloģijām ir padarījis to par efektīvu rīku ātrai un precīzai ergonomiskā riska novērtēšanai.

Kolins Velčs, Chemtrade Logistics EHS direktors, atzinīgi novērtēja TuMeke ietekmi uz viņu drošības programmu un darba kultūru, norādot: “Tā ir ne tikai uzlabojusi mūsu veselības un drošības programmu, palīdzot mums identificēt un samazināt ergonomiskos apdraudējumus, bet arī palielinājusi darbinieku iesaisti, radot pozitīvu un atbalstoša darba kultūra.

TuMeke ne tikai risina tūlītējas ergonomikas problēmas; tas arī palīdz izstrādāt ilgtermiņa drošības stratēģijas un integrēt darbinieku labklājību ikdienas darbībās. A sērijas finansējums veicinās TuMeke pastāvīgo izaugsmi un jaunu funkciju ieviešanu, lai stiprinātu EHS komandas un uzlabotu darba vietas drošību.

Diwakar Ganesan, TuMeke līdzdibinātājs, uzsvēra viņu apņemšanos izmantot mākslīgo intelektu, lai gūtu pozitīvus rezultātus un uzlabotu darbinieku drošību ar piekrišanu un human-in-the-loop AI tehnoloģiju. “Mūsu lietotāji saka, ka darbinieki pirmo reizi ir satraukti par drošības apmācību sesijām un aktīvi vēlas redzēt, kā viņi var uzlabot ilgtermiņa veselības rezultātus,” sacīja Ganesans.