Samsung nospiež Android 14 uz vecākām salokāmām ierīcēm un Galaxy F54

Vakar Samsung izlaida uz Android 14 balstītu One UI 6.0 atjauninājumu tālruņiem Galaxy Z Fold 4, Galaxy Z Flip 4, Galaxy Z Fold 3 un Galaxy Z Flip 3 ASV. Lielais Android atjauninājums 2022. un 2021. gada Galaxy salokāmajām ierīcēm tagad ir pieejams vairākos tirgos. Mums ir apstiprinājums, ka One UI 6.0 šīm ierīcēm tiek izlaista vismaz Āzijā. Turklāt Galaxy F54 ir paņēmis atjauninājumu.

Samsung atjaunina savus vecākus salokāmos tālruņus uz Android 14

Samsung prasīja ilgāku laiku, nekā paredzēts, lai izlaistu Android 14 saviem vecākiem salokāmajiem. Galaxy Z Fold 5 un Galaxy Z Flip 5 to ieguva gandrīz mēnesi atpakaļ, taču 2022. un 2021. gada modeļiem bija jāgaida līdz šai nedēļai. ASV versijas Galaxy Z Fold 4, Galaxy Z Flip 4, Galaxy Z Fold 3 un Galaxy Z Flip 3 to saņēma vakar. Atjauninājums ir pieejams gan operatora bloķētām, gan atbloķētām vienībām štatā.

Tagad One UI 6.0 tiek ieviests četrās salokāmajās ierīcēs Āzijas tirgos, tostarp Indijā un Dienvidkorejā. Indijā Galaxy Z Fold 4 atjauninājumam ir programmaparatūras versijas numurs F936BXXU4EWL1. Tas ir F936NKSU2EWL1 Samsung dzimtenē. Tie ir paredzēti Galaxy Z Flip 4 F721BXXU4EWL1 un F721NKSU2EWL1, attiecīgi. Tālruņi saņem decembra drošības ielāpu abos reģionos.

Šobrīd šķiet, ka Galaxy Z Fold 3 un Galaxy Z Flip 3 ir tādi šī atjauninājuma saņemšana tikai Korejā. Jaunie abu ierīču versijas numuri ir F926NKSU3HWL1 un F711NKSU3HWL1, attiecīgi. Decembra SMR (Security Maintenance Release) ir arī daļa no šo salokāmo ierīču komplekta. Nepaiet ilgs laiks, kad Samsung visā pasaulē atjauninās tālruņus uz Android 14 un One UI 6.0.

Šis atjauninājums nodrošina jūsu Samsung salokāmā tālruņa lietotāja interfeisa izmaiņas, vienmērīgākas sistēmas animācijas, jaunas funkcijas un funkcionālus uzlabojumus. Turklāt tas ievieš decembra drošības laidienu, kas aizlāpa vairāk nekā 60 ievainojamības, tostarp vismaz septiņas kritiskās. Tāpat kā iepriekš, atjauninājumus varat pārbaudīt lietotnē Iestatījumi. Varat arī saņemt paziņojumu, kad atjauninājums ir pieejams jūsu tālrunim.

Arī Galaxy F54 saņem šo atjauninājumu

Kopā ar saviem vecākiem salokāmajiem tālruņiem Samsung ir izlaidis Android 14, kas paredzēts Galaxy F54. F sērijas tālrunis tiek pārdots tikai Indijā un dažās kaimiņvalstīs, piemēram, Nepālā. Atjauninājums tiek piegādāts ar programmaparatūras versiju E546BXXU3BWL1 un komplektē novembra drošības ielāpu. Korejas uzņēmums drīzumā izlaidīs One UI 6.0 atlikušajam piemērotajam budžetam un vidējas klases tālruņiem. Tas ir virzījis atjauninājumu uz visiem vadošajiem modeļiem.