Nest Aware, iespējams, saņems Google One abonementu

Google One ir uzņēmuma augstākās klases abonēšanas pakalpojums, kas piedāvā papildu mākoņkrātuvi un dažas citas priekšrocības. Pateicoties APK padziļinātai niršanai, mēs tagad zinām vēl vienu privilēģiju, kas varētu tikt sniegta pakalpojumam. Saskaņā ar ziņojumu Google var pievienot Nest Aware pakalpojumam Google One.

Šīs ziņas nāk drīz pēc tam, kad Google paziņoja par Google One AI Premium plānu. Šis ir plāns, kas jāiegūst, ja vēlaties izmantot Gemini Advanced, vismodernāko Google nodrošināto tērzēšanas robotu. Pakalpojuma izmaksas 19,99 USD mēnesī. Rakstot šo rakstu, jūs varat saņemt pakalpojumu divus mēnešus bez maksas.

Nest Aware var būt pieejams, izmantojot Google One

Lielākā daļa uzņēmumu, kas piedāvā abonēšanas pakalpojumus, piedāvā papildu priekšrocības, lai piesaistītu vairāk lietotāju. YouTube Premium abonements ietver arī YouTube Music abonementu. Tas ir tikai viens piemērs. Runājot par Google One, pakalpojums piedāvā papildu priekšrocības, kā arī lielāku mākoņkrātuvi. Tas var ietvert privilēģijas, piemēram, 10% atmaksu no Google Store pirkumiem, VPN pakalpojumus, labāku klientu atbalstu utt.

Saskaņā ar 9To5Google jaunākajā lietotnes Google Home versijā ir dažas virknes (versija 3.13). Šīs virknes norāda uz Nest Aware, kas ir pieejama, izmantojot Google One abonementu. Vienā virknē ir ietverts teksts “Nest Aware abonements ir iekļauts jūsu Google One plānā. Varat pievienot vairāk video vēstures, izmantojot Google One. Citā ir teksts “Nest Aware Plus abonements ir pievienots jūsu Google One plānam”.

Parastais Nest Aware abonements maksā 8 ASV dolārus mēnesī. Izmantojot to, jūs varat saglabāt un skatīt 30 dienu video vēsturi. Izmantojot Nest Aware Plus plānu (15 ASV dolāri mēnesī), tas tiek palielināts līdz 60 dienām.

Šī pāreja var izraisīt dažas komplikācijas

Šķiet, ka, pārejot uz Google One abonementu, jums, iespējams, būs jāsazinās ar klientu atbalsta dienestu. Vienā virknē ir jāievada teksts “Jūsu vecais abonements tika veiksmīgi aizstāts, taču tas joprojām var būt aktīvs.nnSazinieties ar atbalsta dienestu, lai pārbaudītu, vai jūsu anulēšana un naudas atmaksa ir veiksmīga. Varat turpināt maksāt par savu veco abonementu, ja tas nav atcelts.

Tas ir mazliet dīvaini. Lietotāju abonementi var tikt pārvietoti uz Google One, taču pastāv risks, ka viņi turpinās maksāt par savu veco abonementu kopā ar jauno abonementu. Tāpēc, lai pārbaudītu un noskaidrotu, vai viņu vecais abonements ir slēgts, viņiem būs jāsazinās ar atbalsta dienestu. Šķiet, ka no Google puses tas ir slikti apstrādāts. Cita virkne kodā norāda uz kļūdas ziņojumu, ko saņemat, ja Google konstatē, ka maksājat par vecu abonementu, kas netiek izmantots.

Nedaudz labas ziņas ir tādas, ka Google izmaksās atmaksu cilvēkiem, kuriem ir aktīvs Nest Aware abonements un kuri pāriet uz Google One.

Šobrīd mēs joprojām gaidām sīkāku informāciju. Tā kā šī ir APK padziļināta versija, jūs nevēlaties ņemt šīs ziņas 100% pie sirds. Uzņēmums šo visu varētu mainīt vai pilnībā atlikt.