Vairāk nekā 34 miljoni cilvēku abonē Xbox Game Pass

Microsoft beidzot ir izlaidusi dažus jaunus numurus Xbox Game Pass abonentiem. Pēc vairāk nekā diviem gadiem Microsoft ir paziņojusi, ka tagad tā ir pārsniegusi 34 miljonus abonentu. Tas ir gandrīz par 36% vairāk nekā pēdējā Microsoft norādītā skaitļa 2022. gadā — aptuveni 25 miljoni.

Iepriekš Microsoft Gaming izpilddirektors Fils Spensers atzina, ka ir redzējis lēnu Xbox Game Pass izaugsmi konsolēs, sakot: “Esmu redzējis izaugsmes palēnināšanos, galvenokārt tāpēc, ka kādā brīdī esat sasniedzis visus konsoles lietotājus, kuri vēlas abonēt.” Pēc tam Microsoft paplašināja Xbox Game Pass līdz personālajiem datoriem, un tagad mēs atkal redzam izaugsmi. Tomēr tas nav skaitlis, ko Microsoft regulāri reklamē, tāpēc ir grūti saprast, kā šobrīd izskatās izaugsme.

Microsoft ir izvirzījis ambiciozu mērķi līdz 2030. gadam iegūt 100 miljonus Xbox Game Pass abonentu. Acīmredzot šobrīd viņi joprojām ir diezgan tālu no tā, taču labā ziņa ir tā, ka ir tikai 2024. gads. Viņiem ir seši gadi, lai sasniegtu šo mērķi. Tomēr viņi ir tikai trešdaļa no ceļa.

Šis skaitlis nozīmē, ka cilvēki mobilajās ierīcēs neizmanto Game Pass for Xbox Cloud Gaming

Xbox ir patiešām paplašinājis Game Pass gadu gaitā, tas nav pieejams personālajā datorā, kā arī mobilajās ierīcēs. Taču šis 34 miljonu skaits nozīmē, ka mēs neredzam, ka lietotāji mobilajās ierīcēs pulcējas uz Game Pass for Xbox Cloud Gaming. Tas arī atspoguļo faktu, ka Xbox Series S un X nav tik labi pārdoti kā PlayStation 5 un PS5 Slim.

Atcerieties, ka Microsoft mērķis nav pārvērst ikvienu par Game Pass abonentu, tā vietā Spensers paziņoja, ka “Mums šodien tas ir labs bizness, Game Pass, taču nekādā gadījumā nav plāna, kas teiktu: “Labi, visiem ir nepieciešams kļūt par Game Pass abonentu.

Xbox Game Pass cena sākas no USD 9,99 mēnesī. Tātad, ja ikvienam ir zemākā līmeņa plāns, tas ir 340 miljoni USD mēnesī, ko Microsoft nopelna tikai no šī viena pakalpojuma.