Galaxy S24 Ultra, lai iegūtu labākus 10x tālummaiņas attēlus nekā S23 Ultra

Samsung ieviesīs jaunu telefoto tālummaiņas kameru Galaxy S24 Ultra, kas tiks izlaista rīt. Tā ir 50 MP ierīce ar 5x optisko tālummaiņu, kas ir ievērojami atšķirīgs risinājums nekā Galaxy S23 Ultra 10 MP ierīce ar 10x optisko tālummaiņu. Neskatoties uz optiskā palielinājuma samazināšanos, tiek baumots, ka jaunā kamera radīs labākus attēlus. Iespējams, kāds uzticams padomu sniedzējs to tikko apstiprināja.

Galaxy S24 Ultra, lai nodrošinātu masveida tālummaiņas kameras jauninājumu

Nopludinātie oficiālie Galaxy S24 sērijas reklāmas materiāli liecina, ka Samsung piedāvā Ultra, lai tajā būtu Qual Tele System ar optisko kvalitāti. Lai gan tālrunim ir 3x un 5x optiskās tālummaiņas kameras, tas arī pieprasa optiskās tālummaiņas kvalitāti ar 2x un 10x palielinājumu. Pirmā ir izgriezta no 200 MP galvenās kameras, bet otrā ir no 50 MP 5x kameras.

Tomēr pastāv bažas par to, vai Galaxy S24 Ultra var atbilst 10x tālummaiņas kvalitātei Galaxy S23 Ultra, kuram ir īpaša 10x tālummaiņas kamera. Nesenais X ieraksts no ievērojamā padomdevēja Ice Universe pievēršas šīm bažām. Viņi apgalvo jauno modeli pārspēj savu priekšgājēju produkcijas kvalitātē uzņemot fotoattēlus ar 10x palielinājumu. Tas labi turas arī vāja apgaismojuma apstākļos.

“Galaxy S24 Ultra jaunais 5x sensors parasti ir spēcīgāks nekā trīs gadus vecais 10x sensors,” sacīja padomu sniedzējs. “Kad gaisma ir vāja, S24U 10x uzņemtie fotoattēli ir ļoti gludi un tīri, savukārt S23U 10x ir pilns ar troksni.” Ja tā ir taisnība, Samsung telefoto kameras maiņa izrādīsies būtisks jauninājums gaidāmajā Ultra flagmaņa.

Baumas vēsta, ka jaunā kamera ļauj arī ierakstīt 8K video ar 5x tālummaiņu. Vecāki modeļi var ierakstīt 8K video tikai ar galveno kameru. Tas viss notiek, neietekmējot esošo 100x hibrīda tālummaiņu, ko Samsung sauc par Space Zoom. Tomēr Galaxy S24 un Galaxy S24+ ir tikai 3x tālummaiņas kamera. Tādējādi jūs iegūstat optiskās tālummaiņas kvalitāti ar 2x un 3x, savukārt Space Zoom palielinās līdz pat 30x.

Jaunie Samsung flagmaņi izmantos AI, lai uzlabotu kameras veiktspēju

Samsung ir iebūvēts AI Galaxy S24 sistēmā. AI rīkus atradīsit visur, tostarp kameras. Noplūdes liecina, ka jaunie flagmaņi izmantos AI, lai uzlabotu kameras veiktspēju un attēla kvalitāti dažādos fotografēšanas apstākļos, piemēram, vājā apgaismojumā. Nepaies ilgs laiks, kad mēs praktiski piedzīvosim šos jauninājumus. Galaxy S24 trio oficiāli kļūs rīt, 17. janvārī.