Dronisos uzstāda jaunu rekordu lielākajā Eiropas dronu šovā

Francijā bāzēta dronu gaismas šovu kompānija Dronisos rīkoja visu laiku lielāko dronu šovu Eiropā Bastīlijas dienas svinību laikā Parīzes Disnejlendā. Izrāde notika virs Sleeping Beauty Castle un sastāvēja no 1495 droniem. Tos pavadīja gaismas efekti, strūklakas un uguņošana. Papildus Disney un Pixar figūrām izrādē tika parādīti arī Parīzes orientieri un Francijas karogs.

Ambiciozs šovs

Dronisos ir Parīzes Disnejlendas oficiālais tehnoloģiju nodrošinātājs un sadarbojās ar tematiskā parka producentu un māksliniecisko komandu, lai izveidotu šo vērienīgo izrādi. Izrādes saturs tika rūpīgi turēts noslēpumā, līdz tas tika atklāts Bastīlijas dienas svinību laikā.

Dronisos sadarbojas ar Parīzes Disnejlendu kopš 2018. gada un ir izpildījis gandrīz 1000 izrādes, kopā vairāk nekā 20 000 lidojuma stundu. Pateicoties nepārtrauktām inovācijām, uzņēmums ir spējis izveidot ļoti radošus šovus, kas piesaista arvien vairāk apmeklētāju.

Parīzes Disnejlendas Bastīlijas dienas šova producents Bens Spaldings saka: “Vēl viena iespaidīga izrāde, stāstu stāstīšana tās labākajā līmenī! Un kāds ir labāks veids, kā to izdarīt, ja ne ar ļoti talantīgo Dronisos komandu? Esmu ļoti lepns par visām kaislīgajām komandām, kas atkal apvienojušās, lai tiktu vēl tālāk. Uz priekšu un uz augšu!”

Mākslas un tehnoloģiju saplūšana

Žans Dominiks Lauvereins, Dronisos dibinātājs, ar lepnumu atspoguļo šovu: “Bastīlijas dienas šovs ar 1500 droniem ir progresīvu tehnoloģiju un augstas kvalitātes mākslinieciskā virziena spēcīgas saplūšanas rezultāts. Kopā ar Parīzes Disnejlendas komandām mums ir kopīgs redzējums: izmantot tehnoloģijas, lai radītu burvīgus sapņus un maģiskas pieredzes. Šis projekts ir ļoti veiksmīgs, un mēs vēlamies pateikties Parīzes Disnejlendas komandām par uzticību un sadarbību.

Dronesos organizē dronu šovus visā pasaulē. 2019. gadā uzņēmums iesaistījās Peugeot reklāmas veidošanā. 2020. gadā uzņēmums rīkoja līdz šim lielāko iekštelpu dronu šovu. 2020. gadā Dronisos noslēdza partnerību ar franču dronu ražotāju Parrot par gaismas bezpilota lidaparātu piegādi.

(Vāka fotoattēls: Parīzes Disnejlenda / Dronisos – Moulin Rouge® ir Moulin Rouge reģistrēta preču zīme, izmantojot blooloop)