Android

9 Noderīgas Aplikācijas Ceļošanai

Airbnb

Dodoties pelnītā atpūtā, telefonam vajadzētu palikt otrajā plānā. Tomēr, lai ceļojumu padarītu no stresa brīvāku, zemāk minētās aplikācijas var lieliski noderēt dažādās situācijās.

CityMapper

CityMapper aplikācija

Daudzi cilvēki, kas reiz ir saskārušies ar tā saucamo jet lag var pateikt, ka CityMapper aplikācija ir kārtīgs life-saver jeb dzīvības glābējs, kad runa ir par orientēšanos nepazīstamā vietā.

Pārklājot 39 pilsētas no Berlīnes līdz Tokijai, maršrutu un datu izmantošana ir daudz labāka nekā Google Maps, padarot to par neaizvietojamu ceļojuma pavadoni gan pilsētu pārbraucieniem, gan vairākiem tālākiem braucieniem.

Daudzās no iekļautajām pilsētām, aplikācija ne tikai pateiks kā ceļot, bet arī cik ieplānotais maršruts izmaksās. [Bezmaksas, Android un iOS]

Duolingo

Duolingo aplikācija

Neizmanto. Angļu. Valodu. Lai. Lēni. Pateiktu. Ko. Vēlies. Pasūtīt.Restorānā. Esot. Parīzē.

Šī valodas apguves aplikācija tev dos valodas pamatus, lai restorānā bez problēmām izrunātu un pasūtītu sevis izvēlēto maltīti. Vismaz nejauši neatnesīs varžu kājas. Bet varbūt tieši tas ir tas ko tu vēlies ēst? Hmmmm

Ar detalizētiem, viegli pieejamiem valodu mācību  kursiem 29 valodās, uzspodrināt savas ungāru valodas zināšanas, pirms ceļojuma uz Budapeštu, būs tīrais nieks.

Atšķirībā no mācību grāmatas vai vārdnīcas (ja tādas vēl eksistē), Duolingo pārvērš mācīšanās procesu spēlē. Un kā jau visas labas spēles, parādās neliela atkarība. Nu pavisam neliela. Bet tās ir labas ziņas, būsi samācījies tā, ka bez problēmām vari pazust Indijā un pēc tam jautāt pēc norādēm vietējiem. [Bezmaksas, Android un iOS]

Google Translate

Google Translate aplikācija

Kad Duolingo masīvi nofeilo, tevi vienmēr glābs Google Translate.

Pirms plānotā vai neplānotā ceļojuma ielādē digitālajā ierīcē nepieciešamās valodas, lai kad esi grūtībās, vari ātri atvērt šo aplikāciju un iztulkot nepieciešamos vārdus.

Ja tev ceļojumā ir pieejams Wi-Fi vai mobilo datu savienojums, vari izmantot savu telefona kameru, lai iztulkotu tekstu. Diezgan laba fīča. [Bezmaksas, Android un iOS]

Airbnb


Airbnb aplikācija

Pastāv ļoti liela iespēja, ka pirms ceļojuma jau esi norezervējis sev mitekli kādā hotelī, motelī vai Airbnb.

Airbnb jau vairs nav nekāds jaunums. Cilvēciskas cenas par mājokli, neliekot pārmaksāt par iespējami overpriced viesnīcu.

Tomēr, tas ko daudzi nezina ir, ka Airbnb piedāvā ne tikai noīrēt apartamentus, bet ir arī ļoti labs “ieteicējs” ko konkrētajā vietā apskatīt un darīt. Sākot no pastaigu ekskursijām līdz kulinārijas nodarbībām un piedzīvojumiem ar kajaku līdz terapijām mežā.

Pieejams ir ļoti plašs klāsts ar dīvainām un mazāk dīvainām, protams, arī brīnišķīgām aktivitātēm, kuras veikt ceļojuma laikā. [Bezmaksas, Android un iOS]

HotelTonight

HotelTonight aplikācija

Ceļotājiem, kuri nav pārāk tendēti uz ceļojuma plānošanu, HotelTonight piedāvā labus darījumus, lai rezervētu sev numuriņu pēdējā brīdī.

Lietotājiem draudzīgais aplikācijas interfeiss un apbrīnojami izdevīgi darījumi ir tas, kas tevi sagaida lietojot šo aplikāciju, protams, ja esi gatavs uzņemties riskus.

Dažos ceļojuma galamērķos ir iespējams iečekot viesnīcas numuriņu rezervācijas pat 100 dienas uz priekšu. Protams, visizdevīgākie piedāvājumi ir pēdējā brīdī. [Bezmaksas, Android un iOS]

Yelp

Yelp aplikācija

Izmanto TripAdvisor, ja vēlies doties tur, kur plūst tūristu masas. Izmanto Yelp, ja vēlies doties uz vietām, ka ir vairāk autentiskākas.

Šī aplikācija ir laba priekš galamērķu sasniegšanas, jo Yelp ir visaptveroša aplikācija vairumam galamērķu tieši pilsētas vidē.

Vēlies atrast fantastisku, netāli esošu restorānu vai bāru? Nošaut greizi ar šo aplikāciju ir jāpacenšas. [Bezmaksas, Android un iOS]

FourSquare

FourSquare aplikācija

Runājot par fantastiskiem bāriem un restorāniem, FourSquare ir ļoti noderīga aplikācija, ja vēlies atrast tiešām labas vietas, kur ieturēt maltīti.

Visticamāk, ka vieta uz kuru plāno doties, pirms tevis kāds jau ir bijis un atstājis par to atsauksmi. Ar FourSquare vari ne tikai aplūkot cilvēku atstātās rekomendācijas, vari pats dalīties arī ar saviem iespaidiem. [Bezmaksas, Android un iOS]

BBC Weather

BBC Weather aplikācija

Lai ceļojumā nebūtu jāsaskaras ar pārsteigumiem laika apstākļu ziņā, BBC Weather lieliski noderēs, lai vari saplānot ceļojumu, izvēloties atbilstošu apģērbu.

Aplikācija ir parocīga. Nav pat jāatbloķē telefons, lai redzētu kādi laika apstākļi tevi sagaida tik pat kā jebkurā vietā pasaulē. [Bezmaksas, Android un iOS]

Monzo

Monzo aplikācija

Runājot par norēķinu veidiem atrodoties ceļojumā. Neņem ārā no bankomāta €700 skaidrā naudā. Neizmanto savu debetkarti. Izmanto Monzo aplikāciju.

Viens no lielākajiem plusiem izmantojot Monzo ir tāds, ka tev veicot pirkumu nav jāmaksā komisijas maksa par transakciju, kas rodas valūtai konvertējoties.

Summa, kuru redzi par pirkumu būs gala summa, kuru būs jāmaksā un ne centa vairāk. Tas ir pateicoties starpbanku valūtas maiņas kursam.

Bet Monzo ir kas daudz vairāk. Šī aplikācija ir pilnvērtīgs konts, kas sniedz tūlītējus paziņojumus, kad tu tērē naudu. Ja atvaļinājuma laikā gadās nozaudēt karti, vari nekavējoties to uzreiz iesaldēt kā arī pasūtīt vietā jaunu. [Bezmaksas, Android un iOS]

Avots

Ja esi ievērojis/usi gramatikas kļūdas lūdzu atzīmē vārdu un nospied Ctrl+Enter. Liels paldies!

Komentāri

Populārākie

Uz augšu

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: