Xperia 10 VI Geekbench saraksts atklāj galvenās specifikācijas

Sony ir gatavs tuvākajā laikā laist klajā savu jauno 2024. gada viedtālruņu klāstu. Sākotnēji zīmols varētu piedāvāt tikpat daudz, cik šīs ierīces – Xperia 1 VI, Xperia 5 VI un Xperia 10 VI. Pēdējo nedēļu laikā Xperia 1 VI un Xperia 10 VI noplūda daudzas reizes. Tagad Xperia 10 VI Geekbench sarakstā ir atklātas dažas tā galvenās specifikācijas.

Xperia 10 VI Geekbench rezultāti atklāj, ka tas piedāvās Snapdragon 6 Gen 1 SoC

Xperia 10 VI Geekbench sarakstā mātesplates nosaukums ir “papagailis”. Tas ir Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1 procesora koda nosaukums. SoC liecina, ka Xperia 10 VI būs vidējas klases piedāvājums.

Turklāt Xperia 10 VI Geekbench saraksts atklāj, ka vienam no ierīces variantiem būs 8 GB RAM. Klausule tika pamanīta Geekbench datu bāzē, kurā darbojas operētājsistēma Android 14. Mēs varam sagaidīt, ka tā tiks piegādāta kopā ar šo Android versiju. Tālrunim ir izdevies iegūt 934 punktus viena kodola testā un 2816 punktus daudzkodolu testā. Tests tika veikts ar Geekbench versiju 6.2.2.

Xperia 10 VI varētu piedāvāt vidējas klases specifikācijas

Sony piedāvās Xperia 10 VI kā vidējas klases piedāvājumu. Nesen mēs jums piedāvājām tikai viedtālruņa renderējumus, kas atklāja tā dizainu no visiem leņķiem. Xperia 10 VI piedāvās augstu displeju ar minimāliem rāmjiem sānos, bet nedaudz biezu augšējo un apakšējo rāmi.

Ierīces aizmugurē būs vertikāli novietots dubultās primārās kameras modulis ar LED zibspuldzi, kas atrodas starp tām. Jāatzīmē, ka klausulei būs arī 3,5 mm austiņu ligzda.

Sīkāka informācija par citām Xperia 10 VI specifikācijām pašlaik nav pieejama. Tālrunis tiks izlaists melnā, baltā un pulverzilā krāsā. Uzņēmums ir apstiprinājis, ka tas laidīs klajā Xperia 1 VI un 10 VI pasākumā 15. maijā.