WatchOS 11 atvadās no pirmās paaudzes Apple Watch Series 4, Series 5 un SE

Vakar bija diena, kas bija pilna ar jaunumiem gandrīz divu stundu garumā, kurā Apple koncentrējās uz prezentāciju visas jūsu jaunās operētājsistēmas papildus pilnīgai AI inovāciju ieviešanai tā dēvētajā Apple Intelligence ietvaros. WatchOS 11 gadījumā Apple vēlējās virzīties uz priekšu, izlaižot jaunu lietotni, kas paredzēta lietotāju dzīvības pazīmju datu pārvaldībai, jauniem treniņu mērīšanas veidiem, pielāgojamākiem gredzeniem un Fitness lietojumprogrammas dizaina uzlabojumiem. Nākamais Mēs detalizēti aprakstām, kura Apple Watch paaudze būs saderīga ar Apple gaidāmo watchOS 11.

Kurš Apple Watch būs saderīgs ar watchOS 11?

Pagājušajā gadā mūsu vidū, izmantojot WWDC23, tika prezentēta watchOS 10, pašreizējā un jaunākā watchOS versija. Mums paveicās, ka daudzas saderības ar watchOS 9 tika saglabātas, jo tās bija saderīgas ar visiem Apple Watch no 4. paaudzes, visiem SE modeļiem un visām Ultra modeļa paaudzēm. tomēr Mums bija aizdomas, ka Apple Watch cikla izmaiņas notiks ar watchOS 11. Un tā tas ir bijis.

Izmantojot oficiālo Apple vietni, tagad varam piekļūt visai informācijai, kas saistīta ar vakar WWDC24 prezentētajām operētājsistēmām, un jo īpaši informācijai par watchOS 11. Un mēs varam to zināt kuri pulksteņi būs saderīgi ar watchOS 11:

  • Apple Watch SE 2. paaudze
  • Apple Watch Series 6
  • Apple Watch Series 7
  • Apple Watch Series 8
  • Apple Watch Series 9
  • Apple Watch Ultra
  • Apple Watch Ultra 2

Kā redzat, Apple atstāj aiz sevis 4. un 5. sēriju papildus SE modeļa 1. paaudzei, kas iepriekš bija saderīgas ar watchOS 10. Var būt pārsteidzoši, ka 4. sērija ar S4 mikroshēmu un sērija 5, ar S5 mikroshēmu, pārstāj būt saderīgs tajā pašā laikā. Tomēr atcerieties to Lai gan tās var šķist dažādas mikroshēmas, S5 mikroshēmai ir tāds pats procesors kā S4, tāpēc jaudas līmenī tiem ir līdzīgas īpašības. Atcerieties arī, ka watchOS 11 darbojas tik ilgi, kamēr mums ir ar operētājsistēmu saderīgs pulkstenis un iPhone, kas ir saderīgs ar iOS 18: modeļi, kas ir augstāki par iPhone XS (iekļauts).