Walmart nodrošina Onn Pro Google TV Box pieejamību veikalos

Walmart ir apstiprinājis, ka tam būs labāka Onn Pro Google TV Box pieejamība. Kompaktā Android TV kaste ir ārēja straumēšanas ierīce, ko pircēji var savienot ar saviem televizoriem.

Vai Walmart sola racionalizētu izplatīšanu ar garantētu Onn Pro pieejamību?

Walmart neatsāk Onn Pro Google TV Box palaišanu. Mazumtirdzniecības gigants sāka pārdot Google Android TV kastes “Pro” versiju šī mēneša sākumā. Onn Pro komplektācijā ir iekļauti daži USB porti, 3 GB RAM, 32 GB iebūvētā krātuve un vienmēr ieslēgti mikrofoni Google asistenta komandām.

Lai gan Walmart ir spēcīgs izplatīšanas tīkls, uzņēmums cīnījās ar Onn Pro pieejamību. Citiem vārdiem sakot, Walmart nespēja nodrošināt, ka Onn Pro kastes ir pietiekami daudz, lai apmierinātu pieprasījumu. Līdz ar to vairākiem potenciālajiem pircējiem bija jādodas prom ar tukšām rokām.

Diezgan dīvaina sakritība, ka Walmart, šķiet, nometa bumbu arī ar pirmās paaudzes Onn Android TV kastīti. Tiek ziņots, ka Walmart piekrita, ka tam vajadzēja būt labākam, un apliecināja, ka Onn Pro Google TV straumēšanas kaste būs plaši pieejama “šomēnes”.

Starp citu, Walmart joprojām nav piedāvājis nekādu stingru izlaišanas datumu. Mazumtirdzniecības gigants ir tikai apgalvojis, ka Onn Pro tuvāko nedēļu laikā kļūs plaši pieejams Walmart veikalos un tiešsaistē.

Kas ir Onn Pro un ar ko tas ir labāks par viedtelevizoriem?

Lai gan lielākā daļa mūsdienu televizoru ir viedie televizori, vairāki pircēji izvēlas pievienot atsevišķu ierīci. Šīs “straumēšanas kastes” parasti ir nedaudz jaudīgākas un līdz ar to jaudīgākas nekā viedie televizori.

Walmart Onn Pro Google TV Box ietilpst Android TV kastīšu kategorijā. To darbina Google TV, kas ir uz Android balstīta operētājsistēma (OS), kas optimizēta televizoriem. Tajā ir iebūvēts Google Assistant viedais skaļrunis. Kaste atbalsta Dolby Vision plus Atmos un HDR.

Walmart Onn Pro būtībā ir uzlabota Chromecast versija. Onn 4K Pro atbalsta Wi-Fi 6 plus Ethernet. Walmart straumēšanas kastē ir 3 GB RAM un 32 GB iekšējā atmiņa. Tas ļauj lietotājiem izsaukt “Hey Google”, neturot tālvadības pulti, jo tai vienmēr ir ieslēgti mikrofoni.

Neskatoties uz to, ka tas gandrīz visos aspektos ir labāks par Chromecast ierīci ar Google TV, Walmart straumēšanas kastes cenu ir noteikusi ļoti agresīvi. Walmart par Onn Pro prasa 49,99 USD. Starp citu, pat Chromecast sargspraudnis maksā tikpat.