Viss, kas jums jāzina par watchOS 11

Apple ir prezentējis nākamo Apple Watch atjauninājumu, watchOS 11, jauna versija, kas vērsta uz veselību un fiziskiem vingrinājumiem. Šīs ir tās galvenās jaunās funkcijas.

Saderība

Šim jaunajam atjauninājumam jūsu iPhone ir jāatjaunina uz iOS 18, tāpēc vispirms ir nepieciešams iPhone XS vai jaunāka versija kas jau ir atjaunināta uz šo versiju. Apple Watch modeļi, kurus var atjaunināt uz watchOS 11, ir šādi:

 • Apple Watch SE (2. paaudze)
 • Apple Watch Series 6
 • Apple Watch Series 7
 • Apple Watch Series 8
 • Apple Watch Series 9
 • Apple Watch Ultra
 • Apple Watch Ultra 2

Dzīvības pazīmes

Mūsu pulkstenim ir jauna lietojumprogramma: Vital Signs. Apple Watch nepārtraukti reģistrē svarīgus veselības rādītājus, piemēram, sirdsdarbības un elpošanas ātrumu, temperatūru, miegu un asins skābekli, kamēr mēs guļam. Ar šo jauno lietojumprogrammu Mēs varēsim ātri apskatīt visus šos datus, analizēt tos un redzēt svarīgākos rādītājus, tāpēc mēs jebkurā laikā varam redzēt, vai ir kādi, kas ir ārpus mūsu parastā diapazona. Mēs pat varam saņemt paziņojumu, ja divi vai vairāki no šiem pasākumiem ir neparasti, pat norādot iespējamo iemeslu, kāpēc tas noticis.

watchOS 11

Grūtniecība

Kad sieviete reģistrē grūtniecību iPhone aplikācijā Health, viņas Apple Watch aplikācijā Cycle Control tiks parādīts viņas gestācijas vecums, kā arī viņa varēs ierakstīt biežākos simptomus atkarībā no grūtniecības vecuma. Arī Tiks ņemtas vērā dzīvībai svarīgo pazīmju izmaiņas, kas notiek šajā periodā. lai nesaņemtu liekus paziņojumus, piemēram, sakarā ar augstu sirdsdarbības ātrumu, kas grūtniecības laikā parasti palielinās. Staigāšanas stabilitātes funkcija arī ņems vērā šo faktu, lai brīdinātu par lielāku kritienu risku, kas ir biežāk sastopams trešajā trimestrī.

treniņu slodze

Apple Watch ir iekļauta jauna funkcionalitāte, kas patiešām noderēs tiem, kas to izmanto treniņu laikā. Treniņa slodze reģistrē treniņu intensitātes ietekmi uz mūsu ķermeni laika gaitā. Tātad mēs varam zināt, kādu stresu mūsu ķermenis ir cietis pēdējo septiņu dienu laikā salīdzinājumā ar 28 dienu periodu, lai lēmumus par apmācībām varētu pieņemt, pamatojoties uz mūsu izvirzītajiem mērķiem.

watchOS 11

Lai to izdarītu, pēc katras apmācības sesijas grūtības pakāpe tiks kvantificēta skalā no 1 līdz 10. Šis rādītājs Lielākajā daļā treniņu tas tiks darīts automātiski, lai gan būs arī citi, piemēram, spēka treniņi, kas būs lietotājam, kuram tas jānorāda beigās. Lietotājs varēs redzēt pēdējo 7 dienu treniņu slodzi, salīdzinot ar pēdējo 28 dienu laikā veikto, lai redzētu, vai tā ir zemāka, stabila vai virs tās, un tādējādi mainīt savu treniņu uz sasniegt labākus rezultātus.

Aktivitāte

Ar watchOS 11 izmaiņas notiek aktivitāšu aprindās, piemēram, iespēja tos apturēt uz dienu, nedēļu, mēnesi vai ilgāk, lai atvaļinājums, slimība vai trauma nesabojātu jūsu aktivitāšu svītras. Arī varat iestatīt personalizētus ikdienas mērķus, lai brīvdienās varam būt brīvāki, piemēram. Fitnesa lietotnē mēs varam pielāgot ekrānu Kopsavilkums, lai redzētu, kas mūs interesē, izmantojot jaunus rādītājus, piemēram, skriešanu, iešanu, iešanu un uzmanību.

viedā kaudze

Viedā steka, kurai piekļūstam, slīdot uz augšu no ekrāna apakšas, vienā mirklī sniedz svarīgu informāciju. Tagad ir pieejami jauni logrīki, piemēram, Photos, Shazam vai Distance, un arī parādītie logrīki mainīsies atkarībā no diennakts laika, atrašanās vietas un mūsu ikdienas rutīnas. Logrīki tagad ir interaktīvi lai mēs varētu mijiedarboties ar lietotni no Smart Stack, un tagad mums ir arī tiešās aktivitātes ar reāllaika informāciju, piemēram, iPhone bloķēšanas ekrānā.

watchOS 11

Vāka fotoattēli

Fotoattēlu sfēra tagad labāk izvēlas fotoattēlus, kas tiek rādīti mūsu iPhone ekrānā, izmantojot mašīnmācīšanos un iesakot attēlus, pamatojoties uz estētiku, kompozīciju un pat sejas izteiksmēm, attēla kadrēšana ar pulksteni un piedāvā dziļuma sajūtu. Mums ir arī vairāk iespēju izkārtojumiem, fontiem un izmēriem, kā arī jauns dinamiskais režīms, kas mainās katru reizi, kad paceļam roku.

Ziņošana, tulkošana un dubultskāriens

Treniņu laikā varēsim uzturēt kontaktu ar citiem cilvēkiem, lai viņi būtu informēti, kad esam beiguši savu skrējienu. Mūsu Apple Watch ierīcē būs arī tulkošanas lietojumprogramma, lai varētu ātri piekļūt tulkojumam citās valodās, neizmantojot mūsu iPhone tālruni. Kad mēs ceļojam un Apple Watch konstatē, ka atrodamies citā valstī, automātiski tiks parādīts lietotnes logrīks, lai padarītu darbu vēl vienkāršāku. Un Double Tap funkciju tagad var izmantot jebkurā lietotnē, pat trešās puses lietotnēs, lai varētu pārvietoties pa visām lietotnēm.

watchOS 11

Citi jaunumi

 • Aplikācija Training tagad piedāvā GPS ierakstus vairākās aktivitātēs, piemēram, futbolā, hokejā, slēpošanā, golfā utt.
 • Pielāgotos treniņus tagad var izmantot arī peldēšanai, un mēs varēsim redzēt, kas mums ir palicis no pašreizējā intervāla, un ieskatīties nākamajā.
 • Maps tagad piedāvā bezsaistes pārgājienu maršrutus, bet pagaidām tikai Amerikas Savienoto Valstu nacionālajiem parkiem
 • Kopsavilkuma paziņojumi, piemēram, iPhone
 • Ja mūsu makā ir biļetes, tagad mums tiks piedāvāta informācija par laiku, kad sāksies izrāde ar tiešraidēm.
 • Pieskaroties skaidrā naudā, varat maksāt kādam citam, turot Apple Watch pulksteni pie sava iPhone vai Apple Watch.