Vai vēlaties uzzināt par mākslu? Atklājiet šīs lietotnes

Vai jums patīk māksla? Vai jūs zināt dažu lietojumprogrammu izmantošanu, lai uzzinātu par mākslu? Par laimi, mūsu tehnoloģija ir mūsu pusē palīdzēt mums uzzināt daudz par kultūru un mākslu kas pārstāv mūs. Neatkarīgi no tā, vai esat tikai hobijs, students vai mākslinieks, ir daudz lietojumprogrammu, kas var jums palīdzēt tuvināties šiem mākslas darbiem.

Šīs lietotnes ir izstrādātas tā, lai cilvēkiem būtu lielāka piekļuve un vairāku kolekciju un darbu bagātināšana kas pastāv vietās, kuras nav iespējams apmeklēt. Varat piekļūt interesantiem datiem, kā tie tika izgatavoti un kad tie tika idealizēti.

DailyArt

 Vai vēlaties uzzināt par mākslu?

Tā ir viena no visvairāk lejupielādētajām un pazīstamākajām lietojumprogrammām. Ja vēlaties apgūt mākslu, šī lietotne ir pilna ar darbiem, kas aptver a repertuārs 2500 un ar 700 pazīstamu mākslinieku biogrāfijām un zināt.

Tās lietošana ir diezgan intuitīva, praktiska un ar detaļām, kas jums patīk. Ietver kategoriju, lai skatītu mākslas darbus, to māksliniekus un uzzinātu par tiem muzeji, kuros darbi tiek izstādīti Ko tu gribi zināt? Turklāt varat aktivizēt paziņojumu, lai lietotne jums sniegtu ikdienas darbs.

DailyArt (AppStore saite)
DailyArtBezmaksas

Google māksla un kultūra

Vēl viena no mākslas mīļotāju pazīstamākajām un izmantotākajām aplikācijām. To veido plašs mākslas un kultūras klāsts, dodoties ekskursijā pa mākslas vēsturi vairāk nekā 2000 kultūras iestāžu no 80 valstīm.

Jūs varat izveidot a ceļojums vai ekskursija pa daudziem muzejiem un ekskursijas gida pavadībā apskatīt dažus pieminekļus, piemēram, maiju tempļus. Jums ir pieejami arī daudzu mākslinieku darbi ar viņu biogrāfiju un to, kas tika pārstāvēts viņu laikā.

Google māksla un kultūra (AppStore saite)
Google māksla un kultūraBezmaksas

Otrais Kavas

2. pieteikums

Šī lietojumprogramma ir balstīta uz spāņu darbu, un ir muzeji, kas sadarbojas, piemēram, Prado muzejs Madridē un Karmenas Tisenas muzejs Malagā, lai gan patiesībā ir pat Vēl 70 muzeji. Jums ir pieejami mākslas darbi ar gleznu tuvināšanas un pilnīgas detaļu novērošanas konotāciju. Varat arī uzzināt sīkāku informāciju par darbu un tā autoru.

Otrais kanvas nacionālais muzejs (AppStore saite)
Otrais audekla nacionālais muzejsBezmaksas

Smartify: māksla un kultūra

Tā ir lietojumprogramma, lai varētu baudīt simtiem muzeji, mākslas galerijas un vēsturiskas vietas. Varat skenēt gleznas, skulptūras un objektus, lai detalizēti uzzinātu, par ko tie ir. Turklāt jūs varat doties ekskursijā pa telpām un baudīt audio ceļvedis par to, kas tiek eksponēts. Ja vēlaties apmeklēt šo muzeju, jums ir iespēja plānot apmeklējumu un iegādāties biļetes.

Smartify: māksla un kultūra (AppStore saite)
Smartify: māksla un kultūraBezmaksas

Mākslinieciski

 Vai vēlaties uzzināt par mākslu?

Šī lietotne jums palīdzēs vairāk zināšanu par mākslu un kultūru. Tas ir viens no nepieciešamajiem instrumentiem, ja vēlaties papildināt klasiskās, laikmetīgās, modernās, vizuālās un Rietumu mākslas pamatus.

Jūs varat redzēt šedevrus un gleznas, ar detalizētiem aprakstiem un vēsturiskiem apskatiem dažādu tendenču cienītājiem, piemēram, Krievu māksla, baroks, impresionisms vai ziemeļu renesanse. Tajā ir iekļauta arī intelektuāla spēle, lai uzminētu attēlu un tā mākslinieku.

Mākslas vēsture — Artly (AppStore saite)
Mākslas vēsture – ArtlyBezmaksas

WikiArt

WikiArt ir izstrādāts, lai padarītu mākslu pieejamu ikvienam, kas to apmeklē. Tam ir daži 3000 mākslinieku 250 000 mākslas darbu. Tas stāsta par visiem šiem brīnumiem universitātēs, muzejos, rātsnamos un sabiedriskās ēkās vairāk nekā 100 valstīs. Tas ir paredzēts darīt zināt mākslu, kas nav atklāta sabiedrībaiPat dodieties ekskursijā no klinšu mākslas darbiem līdz mūsdienām.

WikiArt (AppStore saite)
WikiArt5,99 €

Smartify

Šī lietotne ir interaktīva pieredze. Var skenēt mākslas darbus un atklājiet visu aiz tā esošo vēsturi un to, kur to atrast. Tas ir paredzēts, lai jūs varētu saglabāt visus skenētos darbus un jūs varat Saglabājiet tos kategorijās vai kolekcijās. Katru dienu tas parādīs kādu mākslas darbu, kurā varēsiet uzzināt tā galvenos datus un dažus kuriozus.

Smartify: māksla un kultūra (AppStore saite)
Smartify: māksla un kultūraBezmaksas

Māksliniecisks

Māksliniecisks

Tas ir paredzēts lielai mākslas darbu kolekcijai, kur tā aptver vairāk nekā 3000 galeriju, 800 muzeju un starptautisku gadatirgu. Varat atklāt lieliskus autorus, kas aptver gadsimtiem atpakaļ jauno mākslinieku laikmetā. Ir atlasīti darbi un žanri, kas nav gaidīti, piemēram, ielu māksla, abstraktā māksla vai pat fotogrāfija.

Artsy — pirkt un pārdot tēlotājmākslu (AppStore saite)
Artsy — pirkt un pārdot tēlotājmāksluBezmaksas

Apgūstiet mākslu

Šī lietojumprogramma ir pārsteidzoša! jo tas jums palīdz iepazīt mākslu caur spēli. Tajā ir apkopotas 140 izcilu mākslas vēstures mākslinieku gleznas, un tas ir paredzēts, lai mijiedarbotos ar jūsu mācīšanos. Jūsu spēlei tiks prezentēta darbu sērija, kur varēsim atklāt, kas ir mākslinieks.

Pēc tam jūs varat apskatīt datu bāzi, un rezultāti tiks pārbaudīti. spēlētāju zināšanas ar viktorīnu. Šai spēlei ir vairāki līmeņi, kas paredzēti mākslas cienītājiem, pazinējiem, ekspertiem, zinātniekiem un skolotājiem.

Apgūstiet mākslu (AppStore saite)
Apgūstiet māksluBezmaksas