Unicode piedāvā jaunas emocijzīmes, kuras drīzumā varēsim redzēt operētājsistēmā iOS 18

iOS 18, iPadOS 18, watchOS 11 un pārējās operētājsistēmas drīz ieraudzīs dienasgaismu līdz ar WWDC24 ierašanos jūnijā. Tuvojas viens no svarīgākajiem brīžiem Apple un arī tiem, kas visvairāk interesējas par Lielā Apple nākotni saistībā ar mākslīgo intelektu. Pirms dažām dienām, Unicode ir prezentējis jauno nākotnes emocijzīmju grupu Apple varētu pielāgoties, lai tās iekļautu iOS 18 un pārējās jaunajās operētājsistēmās.

Jaunas emocijzīmes: lāpstas, nogurums, arfa, pirkstu nospiedumi un daudz kas cits

Unicode konsorcijs velta daļu no saviem centieniem, lai nodrošinātu emocijzīmes visiem uzņēmumiem, kuri vēlas tās ieviest savās operētājsistēmās. Pateicoties tam, emocijzīmju uztveršanā var panākt savietojamību. Tomēr, lai gan emocijzīmju jēdziens ir tāds pats, Dizaini nav vienādi, jo dizains ir atkarīgs no uzņēmumiem, kas tos pielāgo savās operētājsistēmās, šajā gadījumā Google un Apple attiecīgi attiecībā uz Android un iOS.

Pirms dažām dienām Unicode Emoji Consortium publicēja jaunu beta versijas 16.0 atjauninājumu, kurā tika iekļauts šāds jaunas emocijzīmes:

  • Cilvēka seja ar maisiņiem zem acīm
  • Pirkstu nospiedums
  • Koks bez lapām
  • Bumbuļi
  • Arfa
  • Lāpsta
  • Šļakatas

Jūs varat pārbaudīt atjauninājumu tās oficiālajā vietnē, kur papildus galvenajam vārdam Unicode sniedz virkni atslēgvārdu, uz kuriem var atsaukties, lai iekļautu emocijzīmes. Piemēram, “Bumbuļu” gadījumā atslēgas vārdi ir sakne, dārzenis, rāceņi, bietes vai dārzs.

Tagad ir kārta uzņēmumiem, kas izstrādā programmatūru ierīcēm, kuras mēs lietojam ikdienā, Viņiem būs jāpielāgo šīs jaunās emocijzīmes, ja viņi vēlas, lai tās iekļautu savos turpmākajos atjauninājumos. Visticamāk, ka Apple iekļaus dažas no šīm jaunajām emocijzīmēm iOS 18 pirmajā versijā un saglabās pāris jaunas emocijzīmes turpmākiem atjauninājumiem, piemēram, iOS 18.1, iOS 18.2 vai iOS 18.3, turpinot Apple ceļvedi citos gadījumos. Viņš turpināja.