TikTok testē ar AI darbināmus meklēšanas rezultātus

AI spēle ar katru dienu kļūst arvien spēcīgāka, arvien vairāk uzņēmumu pievienojot savai tehnoloģijai AI funkcijas. TikTok ir viens no vadošajiem šīs spēles dalībniekiem, jo ​​tā lietotnē jau ir dažas ar AI saistītas funkcijas. Tagad TikTok testē jaunu funkciju, kas rādīs AI ģenerētus meklēšanas rezultātus.

TikTok AI ģenerētos meklēšanas rezultātus nodrošina ChatGPT

TikTok jaunā AI meklēšanas rezultātu funkcija ir nosaukta meklēt svarīgākos punktus un šobrīd atrodas testēšanas fāzē. Šī funkcija būtībā sniedz skaidrojumus katram TikTok meklēšanas rezultātam un novērš nepieciešamību atsevišķi izsijāt vairākus videoklipus, lai apkopotu informāciju. Tas nodrošina videoklipos parādītā satura kopsavilkuma versiju.

Varat uzskatīt, ka šī funkcija ir līdzīga Google SGE, kas veic līdzīgu funkciju, analizējot jūsu vaicājuma meklēšanas rezultātus un nodrošinot to saīsinātu versiju. Tādā veidā jums nav jāiet cauri katrai vietnei pa vienam, lai saņemtu atbildi uz savu vaicājumu.

Lapā, kurā izskaidrota šī jaunā AI tehnoloģija vietnē TikTok, ir minēts, ka rezultātus, ko iegūsit, izmantojot šo funkciju, nodrošina ChatGPT. Turklāt šī funkcija nedarbosies visiem meklēšanas rezultātiem. Algoritms parādīs mākslīgā intelekta ģenerētus rezultātus tikai tad, ja tam ir kaut kas atbilstošs. Piemēram, varat meklēt “chia sēklu pudiņa receptes”, un TikTok AI meklēšanas funkcija var parādīt AI ģenerētu kopsavilkumu.

TikTok AI darbināms meklēšanas rezultāts.
Attēla kredīts — The Verge

Lai gan šī jaunā meklēšanas izcelšanas funkcija ietaupīs daudz laika kā lietotājs, tā ir viena no tām funkcijām, kas veidotājiem varētu nebūt pārāk iemīļota. Tā kā tas analizēs videoklipus un apkopos saturu, kāpēc kādam būtu jānoskatās viss videoklips, lai saņemtu atbildes? Šai funkcijai, iespējams, var būt negatīva ietekme uz jūsu videoklipu skatījumu skaitu.

Kad TikTok izlaidīs šo funkciju?

Šī funkcija pašlaik tiek testēta, un tā ir pieejama tikai ierobežotam lietotāju skaitam. Tas nozīmē, ka jūs varat sagaidīt daudz izmaiņu, un uzņēmums tuvākajā laikā neplāno to publiskot. Tomēr pārliecinieties, ka jūsu ierīcē ir jaunākā TikTok versija, lai jūs varētu piekļūt šai funkcijai, kad tā būs pieejama ikvienam.