Tagad varat kopīgot paroles, izmantojot Google paroļu pārvaldnieku

Ja izmantojat ģimenes grupu, Google nodrošina vairākas funkcijas. Meklēšanas titāns ļauj izmantot koplietotu maksājuma veidu, Google One kontu un pirkumus ģimenes grupā. Tagad uzņēmums ir uzsācis vēl vienu koplietošanas funkciju. Google paroļu pārvaldnieka funkcija tagad ļauj kopīgot savu drošo paroli ar saviem mīļajiem. Google ir ķircinājis paroļu koplietošanas funkcionalitāti kopš gada sākuma. Tas tika pamanīts arī iepriekšējā Play pakalpojumu versijā.

Google paroļu pārvaldnieks tagad ļauj koplietot paroles ar ģimenes locekļiem

Saskaņā ar Android Authority teikto, Google ir izlaidusi paroles koplietošanas funkciju Google Play pakalpojumos v24.20 Atjaunināt. Atjauninājums tika izlaists 22. maijā pakāpeniski, tāpēc var paiet zināms laiks, lai sasniegtu visas ierīces. Pateicoties šai funkcijai, jūs varat kopīgot savus akreditācijas datus lietotnēs un pakalpojumos tikai ar savas ģimenes grupas locekļiem. Jūs nevarat kopīgot paroli gandrīz ar ikvienu, kam ir Google konts. Tas padara šo funkciju drošāku nekā parastā koplietošanas funkcija.

Kad būsiet kopīgojis paroli, jūsu ģimenes grupas persona varēs piekļūt atbilstošajam pakalpojumam, izmantojot jūsu akreditācijas datus. Iepriekš Google minēja dažus piemērus, kur šī funkcija var būt noderīga, tostarp “bērns, kas ļauj vecākiem piekļūt skolas uzdevumiem” vai “dienas aprūpes koordinēšana, izmantojot vienu kontu”.

Google paroļu pārvaldnieka kopīgošana
Google paroļu pārvaldnieka kopīgošanas paroleGoogle paroļu pārvaldnieka kopīgošanas parole
Google paroļu pārvaldnieka kopīgošanaGoogle paroļu pārvaldnieka kopīgošana
Google paroļu pārvaldnieka kopīgošanas paroleGoogle paroļu pārvaldnieka kopīgošanas parole

“Izmantojot šo jauno funkciju, tagad Google paroļu pārvaldniekā varat droši koplietot savas paroles ar savu ģimenes grupu. Kad kopīgojat paroli, jūsu ģimenes locekļi saņems tās kopiju savā Google paroļu pārvaldniekā, kas ir gatava lietošanai,” savā atbalsta lapā minēja Google.

Google paroļu pārvaldnieka koplietošanas funkcija pašlaik ir pieejama Android ierīcēs. Tomēr šī opcija vēl nav parādījusies pārlūkprogrammas Chrome stabilajā versijā darbvirsmā.

Google paroļu pārvaldnieks arī iegūst Material You pārveidošanu operētājsistēmā Android

Tikmēr Google paroļu pārvaldnieka funkcionalitāte operētājsistēmā Android tiek pārveidota arī par materiālu, kuru jūs pārveido. Uzņēmums pagājušajā nedēļā Android ierīcēs ieviesa pakalpojuma Material 3 pārveidošanu. Tas tika saņemts kā servera puses atjauninājums versijā 24.16.16 no Google Play pakalpojumiem. Pakalpojuma mūsdienīgais dizains liek visam justies daudz tīrākam un nedaudz gludākam.