Sveiki, Siri, tagad jūs esat (ļoti) gudrs

Apple Intelligence mainīs visu Apple ekosistēmu, bet galvenokārt mūsu mīļoto Sirikas tagad būs dabiskāka, atbilstošāka un, galvenais, personiskāka.

Mēs sākam no a jauns Siri interfeiss, daudz mazāk invazīvs un parāda tipiskās krāsas visā ekrāna rāmī (pilnībā). Kad Siri reaģē, krāsu “vilnis” virzās uz centru. Ardievu saskarnei ekrāna apakšā.

Tagad Siri ir daudz gudrāks un ļauj mums veikt daudz vienkāršākas darbības, piemēram, izveidot jaunu notikumu. Bet Mēs varam arī rakstīt uz Siri, vienkārši divreiz pieskaroties iOS apakšējai joslai.

Siri iekļaus jaunas funkcijas visa gada garumā un pat Ekrānā redzamo informāciju varat izmantot tieši, lai pieprasītu darbības. Piemēram, ja jūs nosūtāt mums adresi, mēs varam lūgt jūs aizvest mūs uz šo adresi, un jūs zināt, uz kuru adresi runājat. Īsts vājprāts.

Apple arī ievieš App Intents API, lai integrētu Siri informāciju trešo pušu lietotnēs un padarītu tās vēl viedākas un gudrākas. Bet ne tikai, ņemot vērā mūsu personīgo kontekstu, tas ir, to, kas ir mūsu iPhone ierīcē (e-pasta lietotne, piezīmes utt.), Siri var “pārskatīt” visu, neapdraudot mūsu privātumu, un sniegt mums informāciju par jebko, ja mēs lūdzam informāciju. .

Hei Siri, tagad tu izskaties ļoti, ļoti labi.