Spotify savā atskaņošanas sarakstā iekļauj AI

Spotify Tā ir bijusi viena no platformām, kas apvieno mākslīgā intelekta priekšrocības. Izmantojot šo funkcionalitāti, jūs kaut kādā veidā integrēsit savu iespēju izmantot atskaņošanas sarakstu priekšrocības ar personību un patērētāju gaumi.

Tā ir iniciatīva, kas tiek strādāts jau kādu laiku, bet šobrīd izdodas to izdarīt precīzāk. Šo funkciju sauc par AI atskaņošanas sarakstu, un tā lietotājiem palīdzēs iestatīt pielāgoti saraksti un kas pielāgojas dažādiem apstākļiem atkarībā no noskaņojuma.

Kāds ir Spotify jaunais atskaņošanas saraksts ar mākslīgo intelektu?

Spotify ievieš daudz personalizētāku funkciju. Tas izmanto algoritmus un mākslīgā intelekta funkcijas, lai atskaņošanas saraksti pielāgotos katra lietotāja gaumei, vēlmēm un noskaņojumam. Tā ir paredzēta kā unikāla pieredze, kas iepriecina tos, kam tā ir, kas var klausieties to, kas jums patīk un var atklāt jaunu mūziku inovatīvākā veidā.

Vai varat pielāgot savu atskaņošanas sarakstu? Lietotāji var izvēlēties opciju “AI atskaņošanas saraksts” un nosūtīt a pamudināt. Šeit varat norādīt atskaņošanas saraksta veidu, kuru vēlaties izveidot.

Spotify savā atskaņošanas sarakstā iekļauj AI

Tas ir tad, kad Spotify un kopā ar AI radīs pārējo. Tiks ģenerēts personalizēts atskaņošanas saraksts, taču būs daudz vairāk iespēju doties tālāk. Lietotājs varēs manuāli pārskatīt un personalizēt šo sarakstu un pielāgot to savai muzikālajai gaumei. Starp šiem norādījumiem varat norādīt, vai vēlaties, lai tas būtu popāks, maigāks, mazāk ģitāras utt.

Kā sākt lietot Spotify AI atskaņošanas sarakstu

Tās apstrāde ir ļoti vienkārša. Sadaļā jāievada Spotify “Tava bibliotēka”. Kad esam iekšā, mēs meklējam iespēju “AI atskaņošanas saraksts” un nosūtiet uzvedni, norādot, kāda veida sarakstu vēlaties, kādu reproducēšanu un ar kādām niansēm. No šī brīža, Spotify AI strādā savu burvību un radīs to pielāgots atskaņošanas saraksts. Kad saraksts ir izveidots, mēs piekļūstam opcijai “Izveidot” un tādā veidā mēs to saglabāsim mūsu profilā.