Spectral Labs pievienojas Hugging Face ESP programmai, lai veicinātu Onchain x Open-Source AI kopienu

Ņujorka, Ņujorka, 2024. gada 7. maijs, Chainwire

Spectral ar prieku paziņo par savu dalību Hugging Face ekspertu atbalsta programmā. Spectral sadarbojas ar dziļās mācīšanās ekspertiem no Hugging Face, lai uzlabotu atvērtā pirmkoda modeļus, datu kopas un lietojumprogrammas Onchain Agent Economy.

Kā lietot Hugging Face

Hugging Face spēlē izšķirošu lomu visā Spectral organizācijā. Izmantojot ekspertu atbalsta programmu, Spectral regulāri tiekas ar Hugging Face komandu, lai plānotu jaunus lietošanas gadījumus, izstrādātu datu kopas izveidi un izstrādātu apmācības stratēģijas.

Šī gada sākumā Spectral palaida Sintakse, kas sastāv no precīzi noregulēta LLM orķestra, kas maršrutē vaicājumus starp vairākiem rīkiem, tostarp meklēšanu, Lietuveun atvērtā koda modelis lai ģenerētu Solidity kodu. Sintakses izveidei bija nepieciešamas pielāgotas datu kopas gan precizēšanai, gan RAG — oriģināla Solidity novērtējuma datu kopa, ko uzrakstījuši elites viedo līgumu izstrādātāji, un eksperimentēšana ar plašu atvērtā un slēgtā koda modeļu klāstu.

Spectral pieeja datu kopu sagatavošanai, apmācībai, maršrutēšanai un novērtēšanai šī procesa laikā ir krasi uzlabojusies, galvenokārt pateicoties Hugging Face ekspertu palīdzībai. Regulāras diskusijas par Spectral pieeju nozīmē, ka uzņēmums vienmēr saņem objektīvu atgriezenisko saiti par saviem lēmumiem un vajadzības gadījumā var pārvērtēt savu stratēģiju. Tas bija svarīgi gan precizēšanas, gan novērtēšanas posmos, kas, pateicoties Hugging Face komandai, tagad ir izgājuši vairākus uzlabojumus.

Spectral arī paļaujas uz Hugging Face, lai izdarītu secinājumus ražošanā, izmantojot īpašus secinājumu galapunktus. Pilnībā pārvaldītā infrastruktūra ļauj Spectral ātri atkārtot jaunos modeļus, viegli atjaunināt konteineru un aparatūras konfigurācijas, automātiski mērogot atbilstoši pieprasījumam un saglabāt zemas ražošanas izmaksas.

Nākamo mēnešu laikā Spectral ar prieku turpinās atvērtā pirmkoda darbu ar onchain datu kopām un modeļiem, kas mijiedarbojas onchain, izmantojot Hugging Face. Lietotāji var apskatīt Spectral apmācības datu kopu kredītpunktu noteikšanas izaicinājumam un sekot līdzi tās norisei šeit.

Onchain aģentu ekonomika

Sintakse ir pieejamā ķēdes aģentu ekonomikas pionieris, aicinot lietotājus atlasīt aģentus, kas pielāgoti viņu konkrētajiem uzdevumiem. Lietotāji var mijiedarboties ar pamata aģentu, lai ģenerētu stabilitātes kodu, vai arī izvēlēties kādu no specializētajiem aģentiem, no kuriem katrs ir lietpratīgs atsevišķu uzdevumu veikšanā. Piemēram, mēs nesen izlaidām Syntax MoonMaker — aģentu, kas uzsāk memecoin projektu no gala līdz galam, un drīzumā izlaidām Syntax-TestMachine — aģentu, kas atklāj jūsu viedo līgumu ievainojamības. Daudzi šādi aģenti pašlaik tiek ražoti, un mūsu produkta gaidāmie izlaidumi ļaus lietotājiem izveidot savus aģentus un gūt peļņu no tiem sintakses tīklā.

Šī sistēma balstās uz plašu funkciju komplektu, kas pieejams valodu modeļiem, atvērtā koda modeļiem tādiem uzdevumiem kā klasifikācija un attēlu ģenerēšana, ātra un uzticama blokķēdes infrastruktūra un neuzticama sistēma katra soļa izpildei un pārbaudei. Lai atrisinātu šīs problēmas, esam sākuši izstrādāt Inferchain, kas ir optimizēta, lai apmierinātu strauji augošo pieprasījumu pēc aģentiem un pārbaudāmiem secinājumiem.

Apskāvienu seju lietotāji pievienojas Onchain AI kopienai

Atklātas sadarbības nozīmi nevar pārvērtēt. Tāpat kā daudzi citi projekti, Spectral nepastāvētu bez atvērtā pirmkoda līdzstrādnieku darba. Spectral ir ļoti pateicīgs ikvienam, kas padara šo darbu iespējamu, un uzskata, ka šī pozitīvā ietekme ir jāatzīst.

Šīs iesaistes ietvaros Spectral pievērš īpašu uzmanību lietotājiem, kas nodrošina AI kopienu. No 6. maija nedēļas populārākie individuālie un mazo organizāciju līdzstrādnieki pakalpojumā Hugging Face, ko mēra pēc viņu modeļu un datu kopu atzīmju Patīk un lejupielādes, ir tiesīgi reģistrēties, lai pieprasītu daļu no SPEC marķieriem. Lietotāji var pārbaudīt piemērotību, pierakstoties savā Hugging Face kontā šeit. Pagājušajā mēnesī tika uzņemts darbības momentuzņēmums, un piemērotajiem lietotājiem nebūs nepieciešams esošs seifs, lai to pieprasītu. Šis airdrop ir paredzēts, lai atpazītu lietotājus par viņu kritisko darbu un nodrošinātu jaunas funkcionalitātes nākamās paaudzes AI rīkiem.

Kritēriji

Spectral pārskatīja visus individuālos līdzstrādniekus no organizācijām, kurās ir mazāk nekā 10 dalībnieku un kuras publicēja modeļus vai datu kopas. No tiem Spectral veica kombinētu aktivitāšu mērījumu, ņemot vērā atzīmes Patīk un lejupielādes gan modeļiem, gan datu kopām. Pēc tam Spectral identificēja lietotājus ar visvairāk kombinēto darbību gan no modeļu, gan datu kopu izdevējiem (11298 abās kategorijās), kā rezultātā tika izveidots galīgais saraksts ar 20 004 unikāliem huggingface lietotājiem.

Spectral ar nepacietību gaida turpmāku sadarbību ar atvērtā pirmkoda kopienu un AI x web3 nākotnes veidošanu!

https://claims.spectralabs.xyz/

Par spektru

Spectral, sintakses aģentu ekonomikas pionieris, ir vadošais AI integrācijā ar blokķēdi, lai demokratizētu Web3 attīstību. Spectral misija ir vienkāršot decentralizētu lietojumprogrammu izveidi un izvietošanu, izmantojot autonomus Onchain aģentus. Sintakse, Spectral vadošais produkts, pārvērš dabisko valodu Solidity kodā, ļaujot gan iesācējiem, gan ekspertiem bez piepūles izmantot blokķēdi. Apņemoties nodrošināt caurspīdīgumu un lietotāju pilnvaras, Spectral veido nākotni, kurā ikviens var piedalīties blokķēdes revolūcijā. Pievienojieties Spectral, lai padarītu šo vīziju par realitāti un izpētiet autonomo aģentu potenciālu. Lai iegūtu papildinformāciju, apmeklējiet vietni https://spectralabs.xyz

Lai iegūtu papildinformāciju, lietotāji var sekot līdzi Spectral Twitter un nesaskaņas.

Sazināties

Spectral Labs komanda
[email protected]