Samsung Galaxy S25 sāk pārmeklēt sertifikācijas procesus

Tehnoloģiju pasaule šodien vēro Samsung Galaxy Unpacked pasākumu Parīzē, Francijā. Uzņēmums pasākumā atklāj saliekamos Galaxy Z Fold 6 un Galaxy Z Flip 6, kā arī virkni citu produktu. Tikmēr Galaxy S25 sērija lēnām pārmeklē sertifikācijas procesus. Samsung nesen ieguva akumulatoru sertifikātus saviem 2025. gada flagmaņiem.

Galaxy S25 un Ultra saņem BIS akumulatora sertifikātu

Pirms dažām dienām Indijas regulējošā iestāde BIS (Indijas standartu birojs) sertificēja Galaxy S25 Ultra akumulatoru ar modeļa numuriem EB-BS938ABE un EB-BS938ABY (ierīcei ir modeļa numurs SM-S938). Pamata ierīce Galaxy S25 (SM-S931) tagad ir ieguvusi BIS akumulatora sertifikātu. Tās akumulatoru modeļu numuri ir EB-BS931ABE un EB-BS931ABY.

Šie sertifikācijas saraksti, ko pamanīja 91Mobiles, neatklāj neko citu, pat ne akumulatora ietilpību. Pagājušajā mēnesī publicētajā ziņojumā teikts, ka Galaxy S25 būs 4000 mAh akumulators, kas nemainīsies salīdzinājumā ar 2024. gada modeli. Pagaidām nav informācijas par Galaxy S25 Ultra akumulatora ietilpību. Samsung Ultra flagmaņiem jau dažus gadus ir 5000 mAh akumulators.

Pat ja 2025. gada modelim nav lielāka akumulatora, mēs varētu iegūt labāku akumulatora darbības laiku. Paredzams, ka Galaxy S25 Exynos 2500 un Snapdragon 8 Gen 4 mikroshēmas būs efektīvākas nekā to priekšgājēji. Samsung arī strādā pie AI rīka, kas, iespējams, spēj pagarināt akumulatora darbības laiku par 5–10%, kas, iespējams, sniedz jums līdz pat stundai papildu atskaņošanas laiku.

Ir bijušas baumas par to, ka Samsung izmanto MediaTek vadošo mikroshēmojumu, ja tam neizdodas savlaicīgi uzlabot 3nm Exynos 2500 ienesīgumu. Atkarībā no tā, kā situācija attīstīsies dažu nākamo mēnešu laikā, gaidāmie flagmaņi var tikt piegādāti visā pasaulē ar Snapdragon 8 Gen 4, dažos tirgos iegūt divas mikroshēmu versijas ar Exynos 2500 vai trīs mikroshēmu versijas ar MediaTek Dimensity kombināciju. Detalizētākas informācijas noplūdes gaidāmas tuvākajos mēnešos.

Plus modelis drīzumā var tikt parādīts sertifikācijas sarakstos

Šobrīd Galaxy S25+ nav saņēmis akumulatora sertifikātu no BIS vai citas regulējošas iestādes, vai vismaz neviena no tām nav publiski norādījusi ierīci savās vietnēs. Tomēr mēs paredzam, ka tuvāko dienu vai nedēļu laikā tas sāks parādīties sertifikācijas sarakstos. Samsung ir visi trīs modeļi izstrādes stadijā, tāpēc tas ir tikai laika jautājums. Plus modeļa numurs ir SM-S936. Galaxy S25 sērija nonāks 2025. gada sākumā.

Samsung Galaxy S25 Ultra akumulatora modeļa numurs BIS