Samsung Galaxy Buds 3 sērija var tikt ievērojami pārveidota un AI

Pēc dažiem gadiem Samsung beidzot pārveidos savu nākamo Galaxy Buds 3 sēriju. Uzņēmums arī pievērsīsies zvanu kvalitātes uzlabošanai un ar AI darbināmu funkciju integrēšanai.

Līdz šim visi Galaxy Buds ir izmantojuši līdzīgu dizaina valodu. Tās ir ausīs ievietojamas austiņas ar kuplu “kodolu”, kas ietver visas sastāvdaļas, bez kāta. Tie ir izstrādāti, lai nodrošinātu labāku komfortu un piemērotību. Vistālāk no tā, bet ne pārāk tālu, bija Galaxy Buds Live modelis. Šis piedāvāja pupiņām līdzīgu izskatu bez ausu uzgaļiem, kas padarīja tās vēl ērtākas. Tās pat bija ideāli piemērotas, lai ar tām ietu gulēt, nepamostoties ar diskomfortu ausīs.

Galaxy Buds 3 un Buds 3 Pro varētu radīt jaunu dizainu

Tas nozīmē, ka saskaņā ar Cho Sun teikto, Galaxy Buds 3 sērija tirgū nonāks ar ievērojamu pārveidi. Jauno izskatu papildinās labāka aktīvā trokšņu slāpēšana (ANC) un zvanu kvalitāte. Tomēr ziņojumā nav iekļauta informācija par to, kā varētu izskatīties Samsung nākamās paaudzes TWS austiņas.

Ņemot vērā, ka viens no Samsung mērķiem ir uzlabot zvanu kvalitāti un ANC, pastāv iespēja, ka tas pirmo reizi savā austiņu sērijā integrēs kātu. Kāta iekļaušana ļautu mikrofonus pietuvināt jūsu mutei, kas teorētiski palīdzētu labāk uztvert jūsu balsi. Šāda veida dizains nodrošina arī ērtākas atskaņošanas vadīklas un funkcijas, jo ir lielāks laukums, kur slīdēt/pārvilkt.

Iespējamais ar AI darbināmu funkciju atbalsts

Ziņojumā arī teikts, ka Samsung Galaxy Buds 3 sērijā būs iekļautas ar AI darbināmas funkcijas. Piemēram, uzņēmums varētu integrēt tiešās tulkošanas atbalstu. Tas, iespējams, darbosies kopā ar Galaxy AI komplekta funkciju Live Translate. Savukārt tas palīdzēs uzlabot uzņēmuma produktu ekosistēmu.

Tiek ziņots, ka Samsung jūlijā rīkos atklāšanas pasākumu. Saskaņā ar Evan Blass (@evleaks) teikto, uzņēmums laidīs klajā Galaxy Buds 3 un Buds 3 Pro kopā ar tādām ierīcēm kā Galaxy Z Fold 6 un Z Flip 6.