Pēc WWDC Apple Vision Pro sasniegs vairāk valstu

WWDC24 ir tepat aiz stūra, un līdz ar to nākamajam gadam ieradīsies jaunās Big Apple operētājsistēmas, kas visas ir izrotātas ar jaunām mākslīgā intelekta funkcijām. Tomēr mēs nevaram aizmirst par Apple Vision Pro, vienu no lielākajiem un ekskluzīvākajiem Big Apple produktiem, un tā nenovēršamo paplašināšanas procesu vairākās valstīs. Patiesībā jauna informācija liecina par to Apple paplašinās Vision Pro pārdošanu pēc WWDC24 vairākās valstīs starp tiem, kas būtu atrodami Vācija, Francija, Austrālija, starp citiem.

Apple Vision Pro starptautiski: drīz ieradīsies vairākās valstīs

Apple plāni ir vairāk nekā skaidri. Pēc panākumiem Vision Pro prezentācijā un pārdošanā Amerikas Savienotajās Valstīs Cupertino ir sācies apmācīt darbiniekus no citiem kontinentiem sākt briļļu tirdzniecību citās valstīs. Šādi viņi to ir publicējuši no Bloomberg, kas apgalvo, ka Apple ir pārcēlis simtiem savu darbinieku no visas pasaules uz Cupertino, lai apmācītu viņus, kā parādīt Vision Pro un kā pārvaldīt šī ļoti ekskluzīvā produkta pārdošanu un rezervēšanu. .

Apple Vision Pro

Acīmredzot Paplašināšanās sāksies pēc WWDC24, tāpēc nebūtu nepamatoti domāt, ka Tims Kuks un viņa komanda izmantos pasākuma skaļruni, lai paziņotu par jaunām valstīm, kurās Vision Pro būs pieejams iegādei 2024. gada otrajā pusē. Šīs valstis būtu Austrālija Japāna, Francija, Vācija, Dienvidkoreja, Singapūra un Ķīna. Protams, paplašināšanās ir starptautiska, no Amerikas kontinenta virzoties uz Eiropu un Āziju.

Lai gan analītiķi uzskata, ka pēdējos mēnešos cerības uz Vision Pro ir mazinājušās, sagaidāms, ka Apple briļļu operētājsistēmas visionOS 2 prezentācija dos jaunu impulsu un varēs pareizi atsākt izpārdošanu visā pasaulē. .