OpenAI varētu paziņot par meklētājprogrammu pirmdien

Mēs sekojām ziņām, ka OpenAI plāno beidzot palaist meklētājprogrammu. Tagad ir īstais brīdis to darīt, jo līdz Google I/O ir tikai dažas dienas. Pēc baumām, ka uzņēmums gatavojas to paziņot 9. maijā, tagad mums ir zināms, ka OpenAI varētu paziņot par savu meklētājprogrammu pirmdien; tikai vienu dienu pirms Google pasākuma!

Ja jūs nezināt, Google AI darbība tiks pārtraukta otrdien, 14. maijā. Mēs sagaidām, ka pasākuma laikā Google paziņos par jauniem papildinājumiem un jauninājumiem saviem produktiem, piemēram, Android, Chrome, Search, Wear OS utt. Lai gan Google aptvers virkni tēmu, mēs zinām, ka uzņēmums galvenokārt koncentrēsies uz AI. .

OpenAI varētu paziņot par meklētājprogrammu pirmdien

Šīs norises laiks nevar būt poētiskāks, jo tas varētu būt tikai viena diena pirms Google I/O. Runājot par informāciju par meklētājprogrammu, informācija ir diezgan ierobežota. Mēs zinām, ka tas lielā mērā izmantos OpenAI mākslīgo intelektu, un mēs esam diezgan pārliecināti, ka tas sniegs ģeneratīvus meklēšanas rezultātus. Tātad, atšķirībā no tradicionālās meklētājprogrammas, kas rādīs tikai saites uz dažādām vietnēm, meklētājprogramma var iegūt informāciju no dažādām vietnēm un sniegt jums AI ģenerētus rezultātus.

Mēs zinām, ka OpenAI ilgi un cītīgi strādā pie šīs meklētājprogrammas, taču esam arī pārliecināti, ka tā saņem lielu palīdzību no lielākā līdzstrādnieka Microsoft. Microsoft pieder Bing, kas ir otrā lielākā meklētājprogramma pasaulē. Tā ir bijusi ilga cīņa pret Google, tāpēc Microsoft, iespējams, ir laipni gaidīts jebkas, kas var noņemt kādu no Google burām. Mēs esam diezgan pārliecināti, ka dažas no tehnoloģijām, kas darbina Bing, varētu darboties arī OpenAI meklētājprogrammā.

Tomēr Microsoft nevajadzētu uzņemties visu nopelnu; mums ir jāpiešķir Google nopelns. Saskaņā ar avotiem OpenAI ir izmantojis Google darbiniekus, lai palīdzētu izveidot savu meklētājprogrammu komandu.

Cerams, ka tas nesāks domino efektu

Mēs nevaram noliegt, ka daži Google AI produkti ir sasteigti. Uzņēmumam ir jāpaliek līknes priekšā, taču tas ir radījis dažas problēmas saistībā ar Google AI produktiem. Tiklīdz OpenAI palaiž savu meklētājprogrammu, nav šaubu, ka Google, iespējams, varētu piešķirt prioritāti SGE (meklēšanas ģeneratīvajai pieredzei).

Šis ir uzņēmuma AI paplašinājums Google meklēšanai, kas sniedz mākslīgi ģenerētas atbildes uz cilvēku meklēšanas vaicājumiem. Tas ir rīks, kas ievērojami samazinās trafiku, kas nonāk miljoniem vietņu. SGE pašlaik tiek testēts, taču, ja OpenAI paziņos par savu meklētājprogrammu, pastāv iespēja, ka Google varētu steigšus izvest savu produktu.