OpenAI apstiprina notikumu pirmdien

Izskatās, ka pasaule gatavojas diviem lieliem notikumiem, kas notiks nākamnedēļ. Viens no tiem ir Google I/O, kas otrdien beidzas. Nu, tikai vienu dienu pirms tam OpenAI rīko arī pasākumu. Ko uzņēmums gatavojas paziņot? Mums nav ne jausmas!

Nesen mēs sekojām baumām, ka OpenAI gatavojas paziņot par savu ilgi baumoto meklētājprogrammu. Mēs sagaidām, ka tas ir Google apvainojums, jo uzņēmums meklētājprogrammu jomā ir ļoti svarīgs. Tomēr OpenAI izpilddirektors Sems Altmans īsā un mīļā tvītā kliedēja baumas par meklētājprogrammas paziņojumu. “nevis gpt-5, nevis meklētājprogramma, bet mēs esam smagi strādājuši pie dažām jaunām lietām, kuras, mūsuprāt, cilvēkiem patiks! man šķiet kā maģija.”

Paziņojums arī dzēsa baumas par uzņēmumu, kas paziņoja par GPT-5. GPT-4 ir pieejams jau labu laiku, un mēs visi esam domājuši, kad uzņēmums plāno ieviest nākamo paaudzi. tātad, šķiet, ka cilvēki, kas meklē nākamo lēto modeli, būs vīlušies.

OpenAI pirmdien rīko pasākumu

Oficiālais OpenAI X konts tikko publicēja īsu ziņu. Uzņēmums straumē tiešraides notikumu savā oficiālajā tīmekļa vietnē, sākot no plkst. 13:00 pēc austrumu laika vai plkst. 10:00 pēc PST laika. Ziņā uzņēmums norāda, ka tas priekšskatīs dažus ChatGPT un GPT-4 atjauninājumus. Tas ir viss, kas vēstī teikts. Tas nesniedz nekādas citas norādes par to, ko šie atjauninājumi ietvers. Tomēr, ja tas rīko visu tiešraidi, noteikti vajadzētu būt dažām būtiskām izmaiņām.

Parasti, kad OpenAI izlaiž jaunu ChatGPT vai citu tā produktu atjauninājumu, tas vienkārši izveido paplašinātu emuāra ziņu. Taču, lai veltītu laiku visam pasākumam, uzņēmuma kamerā ir jābūt kaut kam nozīmīgam. Drīzumā uzzināsim, ko uzņēmums plānojis, tāpēc atzīmējiet kalendāros!