OnePlus 13, 13R varētu piedāvāt dažāda dizaina kameru moduļus

OnePlus janvārī globāli laida klajā OnePlus 12 (Review) vadošo viedtālruņu sēriju. Ir pagājuši tikai daži mēneši, kopš tie nonāca pārdošanā, un baumas par viņu pēctečiem jau klīst. Nesen tiešsaistē parādījās daži skeptiski OnePlus 13 renderējumi. Tagad uzticamais sīkrīku konsultants Yogesh Brar ir ieguvis agrīnās OnePlus 13 un 13R dizaina skices.

OnePlus 13 un 13R aizmugures kameru moduļi var piedāvāt dažādus dizainus

Nopludinātās skices atklāj, ka OnePlus 13 un 13R varētu būt dažas dizaina atšķirības, galvenokārt kameru nodaļā. OnePlus 13 skice norāda uz apļveida kameras salu, tāpat kā tā priekštecis. Tomēr to var pārvietot uz aizmugures centru, nevis kreiso pusi pieskarties OnePlus 12 malām.

Kas attiecas uz OnePlus 13R, noplūdes skice parāda kvadrātveida kameras korpusu, kas novietots augšējā kreisajā pusē. Tomēr tas nepieskaras viedtālruņa malai. Gan OnePlus 12, gan OnePlus 12R (Review) sporta apļveida kameru moduļi. Tie atrodas augšējā kreisajā stūrī un ir nedaudz apvienoti ar ierīces labo malu. Tomēr izskatās, ka OnePlus eksperimentē ar dažādiem nākamās paaudzes viedtālruņu aizmugures dizainiem.

OnePlus 13 13R dizains

OnePlus 13 varētu būt viens no pirmajiem Snapdragon 8 Gen 4 viedtālruņiem

Gaidāmais OnePlus 13 varētu būt viens no pirmajiem viedtālruņiem, kas piedāvās Qualcomm nākamās paaudzes Snapdragon 8 Gen 4 mikroshēmojumu. Viedtālrunis var nodrošināt arī dažas ierīces AI iespējas. Ja var ticēt baumu dzirnavām, flagmanis optiskā vietā vicināsies ar ultraskaņas pirkstu nospiedumu sensoru. Tālrunis varētu piedāvāt 6,8 collu OLED LTPO mikro izliektu displeju ar 2K ekrāna izšķirtspēju.

Turklāt ziņojumos norādīts, ka OnePlus 13 aizmugurē būs 50MP primārās kameras sensors. Ierīcei ir paredzēta daudzfokālo kameru sistēma, kas ietver periskopa telefoto objektīvu, lai nodrošinātu labākas optiskās tālummaiņas iespējas. No otras puses, OnePlus 13R modelim varētu būt pašreizējā paaudzes Snapdragon 8 Gen 3 procesors un dažādi kameras sensori.

Paredzams, ka OnePlus 13 un 13R, tāpat kā to priekšgājēji, pirmo reizi tiks izlaisti Ķīnā kādā brīdī decembrī. Tāpat jauno OnePlus flagmaņu globālā izlaišana varētu notikt janvāra beigās, piegādes sāksies februāra sākumā. Tā kā palaišana ir diezgan tālu, drīzumā gaidām sīkāku informāciju par to specifikācijām un palaišanas datumu.