OnePlus 12, Open flagmaņi joprojām ir iepriekš ielādēti ar bloatware

OnePlus 12 un Open ir Ķīnas tehnoloģiju giganta jaunākie premium klases viedtālruņi. Abi viedtālruņi piedāvā izcilu programmatūras pieredzi ar uzņēmuma iekšējo Android OxygenOS pielāgoto apvalku. Tomēr, kad OnePlus Open tika palaista, tas tika piegādāts ar dažām iepriekš ielādētām lietotnēm jeb bloatware. Daudzi lietotāji bija vīlušies par OnePlus flagmaņiem, piemēram, Open bija iepriekš ielādēts ar bloatware.

Ir pagājuši daži mēneši kopš jaunāko OnePlus premium viedtālruņu vadošo viedtālruņu izlaišanas. Tomēr zīmols vēl nav veicis nekādas darbības. Papildus Open, OnePlus 12 ir arī iepriekš ielādēts ar bloatware, liecina jauns ziņojums.

OnePlus premium tālruņiem instalēšanas laikā ir vairākas iepriekš atlasītas bloatware programmas

OnePlus 12 un OnePlus Open instalēšanas procesā ir vairākas iepriekš atlasītas lietotnes. Šīs trešo pušu lietojumprogrammas tiek parādītas ekrānā “Pārskatīt papildu lietotnes” zem galvenes “No OnePlus”. Satura veidotājs Gauraangs Arora pamanīja tik daudz kā četras trešās puses lietotnes savā viedtālrunī OnePlus 12 uzstādīšanas procesa laikā. Šīs lietojumprogrammas ietver LinkedIn, Policybazaar, Block Blast! un Candy Crush Saga.

Android iestādes ziņojums atbilst iepriekš norādītajam avotam. Publikācijas lietotāji ir atraduši šīs lietotnes arī OnePlus 12 pirmās iestatīšanas laikā. Ierīce darbojās ar jaunāko OxygenOS versiju Indijā. Turklāt avots norāda, ka iepriekš atlasītās lietotnes vai bloatware dažādos reģionos atšķiras un var neparādīties vispār. ASV iestatīšanas procesā tiek piedāvāts tikai LinkedIn, savukārt ES nav iepriekš atlasītu.

Ir vērts pieminēt, ka šīs iepriekš atlasītās lietotnes ir paslēptas iestatīšanas ekrāna sadaļā “Pārskatīt papildu lietotnes”. Sarakstā norādīto lietotņu atlasi ir viegli noņemt. Tomēr lielākā daļa lietotāju var neiziet cauri šai sadaļai un vienkārši turpināt iestatīšanas procesu. Tā kā šīm trešo pušu lietotnēm jau ir iepriekšēja piekrišana, tās tiks instalētas jūsu OnePlus 12 vai OnePlus Open.

OnePlus Open joprojām piedāvā trīs ar Meta saistītas iepriekš ielādētas lietotnes, kuras nevar viegli atinstalēt. Avots ir minējis, ka jaunākajā OxygenOS versijā viņi ir atraduši pierādījumus tam, ka uz OnePlus 12 nonāk vairāk bloatware. Šīs lietotnes tiks vai nu iepriekš instalētas, vai arī tālrunī tiks rādītas kā APK saīsnes, tikai laiks rādīs.