Novērsiet fotoattēlu rādīšanu programmā Spotlight

Spotlight ir labi zināms Apple lietotājiem kopumā, un lielākajai daļai viņu ierīču neatkarīgi no operētājsistēmas ir šī funkcionalitāte.

Tomēr Spotlight var radīt zināmu diskomfortu, parādot personiskus fotoattēlus, kurus, iespējams, nevēlaties rādīt. Tādējādi Mēs parādām, kā novērst fotoattēlu rādīšanu meklēšanas lodziņā operētājsistēmās iOS un iPadOS.

Nu, šīs konfigurācijas veikšana ir pavisam vienkārša, jums tikai jāseko šādas darbības, kuras mēs pieminēsim:

  1. Ievadiet sadaļu Fotogrāfijas no pieteikuma Iestatījumi iOS.
  2. Dodieties uz iestatījumu Siri un meklēšana kas atrodas konfigurācijas sadaļas augšpusē.
  3. Atspējot visas funkcijas, izņemot: Rādīt lietotni meklēšanā

Kāpēc gan nevajadzētu atspējot pēdējo? Jo vismaz šādā veidā jūs varat izmantot Spotlight, lai ātri piekļūtu aplikācijai Photos, kas ir galvenā funkcionalitāte, ko tai piešķir lielākā daļa parasto iOS lietotāju.

Ja vēlaties aktivizēt/deaktivizēt šīs funkcijas ne tikai ar lietojumprogrammu Fotoattēli, bet arī ar pārējām lietojumprogrammām, varat veikt tālāk norādītās darbības, kur atradīsit visas programmas, kas piekļūst Meklēt (agrāk pazīstams kā Spotlight):

  1. Dodieties uz lietojumprogrammu Iestatījumi iOS.
  2. Pārejiet uz opciju Siri un meklēšana.
  3. Kad esat iekšā, ritiniet uz leju, un jūs atradīsit visas lietojumprogrammas, kurām ir pieprasīta piekļuve Siri un meklēšana. Šeit jūs varat izvēlēties katru no tiem atsevišķi.

Mūsu ieteikums, kā jau teicām iepriekš, ir tāds deaktivizēt visas funkcijas, izņemot: Rādīt lietotni meklēšanā. Tādā veidā jūs varēsiet tai ātri piekļūt, taču neaizmirstiet, ka Lietojumprogrammu bibliotēka Tas arī būs pieejams, lai gan šeit iOS atlasīs saturu jūsu vietā “inteliģentā” veidā.