Microsoft uz laiku atliek Copilot funkcijas ieviešanu operētājsistēmā Windows 11

Microsoft nesen nolēma pārtraukt jaunu Copilot funkciju ieviešanu operētājsistēmas Windows 11 lietotājiem. Tiek ziņots, ka uzņēmums, kas izstrādā savu iekšējo AI modeli, pagājušajā nedēļā paziņoja par jaunumiem, izlaižot Beta Channel Build 22635.3570 operētājsistēmai Windows 11.

Microsoft aptur jauno Copilot funkciju publisko izlaišanu operētājsistēmā Windows 11

Šis ir pirmais gadījums, kad Microsoft ir ieturējis pārtraukumu kopš Copilot ieviešanas operētājsistēmā Windows 11 2023. gada septembrī. Pirms tam Microsoft nepārtraukti atjaunināja Copilot pieredzi operētājsistēmā Windows 11. Lielākajai daļai uzņēmuma Windows 11 atjauninājumu agrāk bija dažas izmaiņas saistībā ar Copilot. Tomēr šķiet, ka uzņēmumam ir izmaiņas plānos. Daļā izmaiņu žurnāla jaunajam Beta Build 22635.3570 operētājsistēmai Windows 11 uzņēmums paziņoja par pārtraukumu, piebilstot:

“Pēdējo mēnešu laikā mēs esam izmēģinājuši dažādas Copilot iespējas operētājsistēmā Windows (priekšskatījums) ar Windows Insiders Kanāriju, Dev un Beta kanālos. Dažas no šīm pieredzēm ietver iespēju Copilot operētājsistēmā Windows darboties kā parastam lietojumprogrammas logam un uzdevumjoslas ikonas animāciju, lai norādītu, ka Copilot var palīdzēt, kopējot tekstu vai attēlus. Esam nolēmuši apturēt šo iespēju izlaišanu, lai tās vēl vairāk uzlabotu, pamatojoties uz lietotāju atsauksmēm. Kopilots operētājsistēmā Windows turpinās darboties, kā paredzēts, kamēr mēs turpināsim attīstīt jaunas idejas, izmantojot Windows Insiders.

Tas nozīmē, ka uzņēmumam ir labi uzlabot esošos produktus. Taču tehnoloģiju giganta lēmums ir diezgan pārsteidzošs, jo tas nāca no zila gaisa.

Otrais pilots ir bijis strīdīgs temats

Laiks rādīs, kad Microsoft beigs šo pārtraukumu un ieviesīs jaunas Copilot funkcijas operētājsistēmai Windows 11. Taču viena lieta ir pārliecināta, ka Copilot kopš tās ieviešanas ir bijis aptuvens ielāps. Un tas ir kritizēts par lietotāju satraukumu. Šī gada sākumā Microsoft AI inženieris atklātā vēstulē FTC un uzņēmumam pievērsās bažām par to, ka Copilot ģenerēja nepiemērotus attēlus. Turklāt tika ziņots par iespējamu ASV Kongresa aizliegumu izmantot Copilot, atsaucoties uz dažām drošības problēmām.