Microsoft jūlijā atklās savu lietotņu veikalu operētājsistēmai iOS

Jaunāko lielāko iOS atjauninājumu galvenais mērķis ir visu to izmaiņu pielāgošana, kuras Eiropas Savienība pieprasa, lai nodrošinātu atbilstību Digitālo tirgu likumam (LMD). Faktiski nākamais solis Eiropas Savienībai bija pieprasīt tādas pašas izmaiņas, bet ar iPadOS, Apple iPad operētājsistēmu. Viena no visām izmaiņām bija atļaut trešo pušu lietotņu veikalus un Microsoft jūlijā atklās savu interneta veikalu operētājsistēmai iOS. Veikals, kurā pirmajā fāzē tiks iekļautas tikai jūsu lietojumprogrammas, un vēlāk tas būs pieejams citiem izstrādātājiem, lai augšupielādētu savas lietojumprogrammas un spēles, tādējādi tas ir reāla alternatīva App Store.

Microsoft lietotņu veikals ierodas jūlijā, pateicoties LMD

Pirms dažām nedēļām operētājsistēmā iOS ieradās pirmais lielākais alternatīvo aplikāciju veikals ar visiem jaunumiem saistībā ar LMD. Šis ir Altstore, un pakalpojumā iPhone News mēs jau vairākkārt esam ar jums par to runājuši. Atcerieties arī, ka Apple ļauj izstrādātājiem piedāvāt savas lietojumprogrammas savās vietnēs, kā arī alternatīvos veikalos. Un tas viss vienmēr Eiropas Savienībā, nevis pārējā pasaulē, jo visu šo izmaiņu mērķis ir nodrošināt atbilstību šim Eiropas likumam.

Microsoft pagājušā gada decembrī apstiprināja, ka viņi jau strādā pie lietojumprogrammu veikala, kurā varētu piedāvāt visas savas spēles, kas ir reāla alternatīva App Store. Pirms dažām stundām Bloomberg savā tīmekļa vietnē publicēja, ka Microsoft iekšējie avoti Viņi apstiprināja lietotņu veikala ierašanos jūlijā. Šis veikals tiks balstīts uz pārlūkprogramma, un ne tik daudz aplikāciju, un sāks piedāvāt visas Microsoft spēles, piemēram, Candy Crush Saga.

Redzēsim, kāda būs šī jaunā aplikāciju instalēšanas veida realizācija un vai Microsoft izdosies piesaistīt iOS lietotāju un pavisam drīz iPadOS lietotāju uzmanību. Dažiem lietotājiem ir jāmaina savi ieradumi un jāatstāj App Store malā, lai iedziļināties citās rutīnās, lai instalētu savas iecienītākās lietotnes vai spēles, ko atklāt.