Lietotne Google ziņojumi iegūst balss noskaņu funkciju beta versijā

Pagājušā gada novembrī Google ieviesa dažas jaunas funkcijas lietojumprogrammai Google ziņojumi. Kopš paziņojuma uzņēmums šīs funkcijas ir pakāpeniski ieviesis pa vienam. Dažkārt šīs funkcijas vispirms nonāk lietotnes beta versijā, pirms tās tiek pārveidotas galīgajā versijā vai publiskajā versijā. Pavisam nesen Google ziņojumi ir saņēmuši balss noskaņu funkciju beta versijā.

Tagad audioziņojumiem varat pievienot balss noskaņas

Google ziņojumi tagad ļauj audio ziņojumiem pievienot emocijzīmes, ko Google sauc par “noskaņojumu”. Tas ir jauks veids, kā pirms klausīšanās ļaut kādam īsumā uzzināt jūsu audio ziņojuma saturu. Emoji, ko atlasīsit audioziņai, ietvers arī animāciju.

Google ziņu balss noskaņas

Šobrīd ir pieejamas deviņas dažādas balss noskaņas, ko papildina atbilstošas ​​emocijzīmes. Šī funkcija ir pieejama jaunākajā Google Messages beta versijā “20240501_RC00”. Drīzumā audioziņojumu balss noskaņu funkcija tiks ieviesta lietojumprogrammas Google ziņojumi stabilajā versijā.

Balss noskaņas tiek papildinātas ar jaunu audio ierakstītāja interfeisu

Jaunākajā Google ziņu beta versijā ir arī jauns audio ierakstītāja lietotāja interfeiss. Agrāk lietotājiem bija ilgi jānospiež balss piezīmes poga, lai nosūtītu audio ziņas. Tas atvēra parasto lietotāja interfeisu “Pabīdiet, lai atceltu”. Tomēr jaunākā saskarne ir iedvesmota no Material You dizaina valodas.

Tagad jūs atradīsiet “Pieskarieties, lai ierakstītu savu balsi” tekstu ar vienkāršām mikrofona ikonām, atcelšanas un pievienošanas opcijām. Ikreiz, kad sākat ierakstīt audio ziņojumu, tiek parādīta jauna “Trokšņu slāpēšana” pogu. Tas palīdz jums novērst fona trokšņus no audio ziņojumiem.

Tomēr visas jaunās funkcijas ir paredzētas, lai RCS tērzēšanas sarunās piedāvātu iniciatīvas pilnīgāku audio ziņojumapmaiņas pieredzi. Tuvāko nedēļu laikā meklēšanas titāns izlaidīs vairāk funkciju pakalpojumam Google Messages, tāpēc sekojiet līdzi regulāriem atjauninājumiem.

Pakalpojuma Google Messages audioziņojumi jauns interfeissPakalpojuma Google Messages audioziņojumi jauns interfeiss
Pakalpojuma Google Messages audioziņojumi jaunais interfeiss 1Pakalpojuma Google Messages audioziņojumi jaunais interfeiss 1
Pakalpojuma Google Messages audioziņojumi jauns interfeissPakalpojuma Google Messages audioziņojumi jauns interfeiss
Pakalpojuma Google Messages audioziņojumi jaunais interfeiss 1Pakalpojuma Google Messages audioziņojumi jaunais interfeiss 1