Līdzās cenu noteikšanai noplūda Sonos Ace austiņas ar magnētiskiem spilveniem

Ar nepacietību gaidītās Sonos Ace bezvadu austiņas ar magnētiskiem spilveniem ir noplūdušas tiešsaistē pirms to oficiālās palaišanas. Šīs uz auss trokšņa slāpētāja tipa austiņas konkurētu ar Apple AirPods Max un citiem augstākās kvalitātes bezvadu audio piederumiem, liecina nopludinātā cena.

Sonos Ace bezvadu austiņu specifikācijas, funkcijas ir noplūdušas

Sonos ir sagatavojis īpaši augstas kvalitātes bezvadu austiņu pāri, ko sauc par Ace, ar mīkstiem, magnētiskiem spilveniem. Saskaņā ar The VergeSonos ir pārliecināts, ka tas ir “izstrādājis aktīvus trokšņu slāpēšanas un caurspīdīguma režīmus, kas var konkurēt ar labākajiem no labākajiem.”

Sonos Ace izveidos savienojumu ar ierīcēm, izmantojot Bluetooth, domājams, v5.3. Šīs bezvadu austiņas var atbalstīt “AptX Lossless”, lai samazinātu latentumu, vienlaikus nodrošinot augstas precizitātes skaņu. Klausoties mobilajā ierīcē, austiņām jābūt saderīgām gan ar Android, gan iOS ierīcēm.

Tiek ziņots, ka Ace austiņām ir “Dynamic Head Tracking”. Šī funkcija būs noderīga, ja lietotājs klausās telpisko audio saturu. Lieki piebilst, ka mūzikas pakalpojumi, kas atbalsta šo funkciju, un saturs ar telpisko audio, šobrīd nav daudz.

Sonos Ace atbalstīs Dolby Atmos mājas kinozāles saturu, liecina noplūdušās specifikācijas. Turklāt šīs austiņas atbalstīs TV skaņas caurlaidību. Tomēr, lai šī funkcija darbotos, klausītājiem būs nepieciešama Sonos skaņas josla.

Auss uztveršanas sensori apturēs mūziku ikreiz, kad lietotājs noņem Sonos Ace austiņas. Turklāt iekļautie 3,5 mm un USB-C kabeļi nodrošinās vadu, bezzudumu audio.

Topošajām austiņām būs noņemami magnētiski ausu spilventiņi. Tiem vajadzētu darboties līdzīgi kā Apple AirPods Max, kas nozīmē, ka ausu spilvenu nomaiņa būtu ļoti vienkāršs un ātrs uzdevums. Nomaināmo ausu spilvenu cena vēl nav zināma.

Nopludinātajās specifikācijās minēts, ka šīm bezvadu austiņām jādarbojas 30 stundas, pirms tās ir jāuzlādē. Starp citu, pat Sony 1000XM5 bezvadu austiņas apgalvo, ka tām ir līdzīga akumulatora izturība.

Sonos detaļu izplatītājs nejauši atklāj Ace bezvadu austiņu cenas

Tiek ziņots, ka pilnvarotais Sonos detaļu izplatītājs Schuurman publicēja Sonos Ace austiņu reklāmas attēlus. Šie attēli apstiprina augstākās kvalitātes uzbūvi.

Šīs austiņas, iespējams, ir izgatavotas no daudz metāla, lai nodrošinātu izturību. Tomēr daži audiofili ir norādījuši, ka Sonos, iespējams, ir izvēlējies konstrukcijā vairākus materiālus, lai saglabātu zemu svaru.

Schuurman tīmekļa vietnē īsi tika ievietoti Sonos Ace attēli un pat norādīts, ka to cena būs 403,58 eiro. Tas aptuveni nozīmē 430 USD. Lai gan attēli ir pazuduši, URL SonosAce pašlaik pastāv, taču tas novirza apmeklētājus uz Sonos mājaslapu.

Šķiet, ka Sonos plāno konkurēt ar tādiem kā Apple, Sony, Sennheiser un citiem augstas klases austiņu ražotājiem. Tomēr, lai Sonos Ace konkurētu lielajās līgās, tam būtu jāpiedāvā visaugstākā veiktspēja ar uzticamu aktīvo trokšņu slāpēšanu.