Kurš Apple Pencil ir saderīgs ar manu iPad?

Tie pašlaik ir līdzās Apple katalogā četri Apple Pencil modeļi, katrs ar savām īpatnībām un ne visi ir saderīgi ar visiem iPad modeļiem, turklāt ir dažādas cenas. Kurš Apple Pencil manam iPad interesē visvairāk? Mēs jums visu izskaidrojam.

Apple Pencil ir kļuvis par būtisku iPad rīku. Tas, kas sākās kā rīks, kas šķita paredzēts ļoti profesionāliem lietojumiem, piemēram, grafiskajam dizainam, tagad ir būtisks elements gandrīz jebkuram iPad īpašniekam. Pati sistēma piedāvā daudzus Apple Pencil rīkus, un trešo pušu lietojumprogrammām ir izdevies ieviest funkcijas, kas pārvērš kaut ko tik vienkāršu kā piezīmju veikšana. uzlabots rīks ar ļoti interesantām iespējām, piemēram, ar roku rakstīta teksta digitalizācija drukātā tekstā. Taču gadu gaitā Apple Pencil ir atjaunots, un tagad mums ir četri Apple Pencil modeļi, kas rada daudz neskaidrību ikvienam lietotājam, kurš gatavojas to iegādāties.

Apple Pencil 1. paaudze

Tas ir pirmais Apple izlaistais modelis, un paredzams, ka tas īsu laiku noturēsies uzņēmuma katalogā tagad, kad nav iPad ar Lightning savienojumu, taču pagaidām tas tur ir, jo joprojām ir daudz lietotāju ar iPad ar šo savienojumu. Tam ir spraudnis uzgaļa pretējā galā, kur ir paslēpts Lightning savienotājs, ko izmanto, lai uzlādētu ierīci un savienotu to ar iPad, kad to pirmo reizi pievienojat. Tāpēc tas ir saderīgs tikai ar iPad, kam ir Lightning savienojums, izņemot iPad 10, kuram ir USB-C savienojums, bet kuram ir Lightning/USB-C adapteris, kas tiek iegādāts atsevišķi.

iPad 10 un Apple Pencil

Tam ir spiediena un slīpuma sensors, tāpēc tas lieliski simulē parasto pildspalvu vai zīmuli un padara to lieliski piemērotu ēnojuma vai rakstīšanas veidošanai. Tā cena ir 119 eiro un ir saderīgs ar:

 • iPad Pro 12,9 collu 1. un 2. paaudze
 • iPad Pro 10,5 collu un 9,7 collu
 • iPad Air 3. paaudze
 • iPad 6., 7., 8., 9. un 10. paaudze
 • iPad mini 5. paaudze

Ja jūsu iPad ir zibens savienojums, jums nav citas alternatīvas, tas ir vienīgais, kas darbosies ar jūsu planšetdatoru. iPad 10 lietotāju, vienīgo, kas varētu izvēlēties, gadījumā es nekad neizvēlētos šo iespēju, jo, kā jau iepriekš norādīju, tas, iespējams, drīz pazudīs no kataloga un tā cena ir augstāka nekā citām alternatīvām.

Apple zīmulis 2. paaudze

Tas bija pirmais Apple Pencil ar bezvadu uzlādi, ko Apple izlaida. Tas magnētiski pievienojas iPad sāniem, kas ir veids, kā to savienot, un tiek uzlādēts tādā pašā veidā, izmantojot planšetdatora akumulatoru. Tam ir tādas pašas funkcijas kā oriģinālajam modelim ar spiediena un slīpuma sensoriem, kā arī ir iekļauta jauna funkcija, kas ļauj mainīt zīmēšanas rīkus, divreiz pieskaroties galam tuvākajai daļai. Turklāt viņi nesen ir pievienojuši jaunu funkciju, kas ir insulta priekšskatījums, tuvinot to iPad ekrānam, ko Apple ir nodēvējis par “peldošo rādītāju”.

Apple zīmulis

Par cenu 149 € nebūtu ieteicams pirkt, jo jaunais Apple Pencil Pro maksā tikpat un tas ir daudz uzlabotāks, taču saderība ar jūsu iPad modeli ir tas, kas izlems, vai jums tas ir jāiegādājas:

 • iPad Pro 12,9 collu 3., 4., 5. un 6. paaudze
 • iPad Pro 11″ 1., 2., 3. un 4. paaudze
 • iPad Air 4. un 5. paaudze
 • iPad mini 6. paaudze

Neviens no šiem modeļiem nav saderīgs ar jauno Apple Pencil Pro, tāpēc tu esi spiests maksāt tikpat par “sliktāku” Apple Pencil, Bet tas ir tas, kas tur ir. Vienīgā alternatīva ir iegādāties lētāku USB-C modeli, bet zaudēt funkcijas.

Apple Pencil USB-C

Eiropas regulējums par uzlādes pieslēgvietu apvienošanu lika Apple laist klajā jaunu Apple Pencil ar USB-C pieslēgvietu, kuram, būdams modernāks par 2. paaudzes modeli, ir mazāk funkciju, taču tas ir arī lētāks. Dizains ir ļoti līdzīgs, tas pat magnētiski piestiprinās pie iPad sāniem, taču nav bezvadu uzlādes, tāpēc, lai to uzlādētu, uzgaļa pretējā galā ir jāatrod USB-C ports, kas arī kalpo, lai to savienotu ar iPad. Tam ir slīpuma sensors un “peldošais rādītājs”, bet tam nav spiediena sensora.

Jaunā Apple Pencil USB-C

Tas ir lētākais Apple Pencil, ar cena 89 eiroun šeit jūs varēsiet izvēlēties, jo ir daudz modeļu, kas ir saderīgi ar to un citiem Apple Pencils:

 • iPad Pro 11 collu un 13 collu M4 (2024)
 • iPad Air 11 collu un 13 collu M2 (2024)
 • iPad Pro 12,9 collu 3., 4., 5. un 6. paaudze
 • iPad Pro 11″ 1., 2., 3. un 4. paaudze
 • iPad Air 4. un 5. paaudze
 • iPad mini 6. paaudze
 • iPad 10. paaudze

Apple Pencil Pro

Jaunākais modelis, ko Apple ir laidis klajā, faktiski vēl nav pieejams (līdz 2024. gada 15. maijam). Tas ir vismodernākais modelis, ar visām 2. paaudzes Apple Pencil funkcijām, tostarp bezvadu uzlādi un magnētisku stiprinājumu pie iPad, spiediena un slīpuma sensoru, “peldošo rādītāju” un dubultpieskārienu. Taču Apple tagad to ir aprīkojis arī ar žiroskopu, lai iPad zinātu, vai jūs to pagriežat, un maina veidu, kā rakstāt vai zīmējat, spiediena sensoru, lai parādītu rīkjoslu, kas ļauj mainīt zīmuļa veidu, gājienu vai krāsu, un Tas ir arī saderīgs ar meklēšanas lietotni, ja to pazaudēsit. Jauns haptiskais motors liks jūsu pirkstiem vibrēt, kad izmantojat pildspalvas funkciju, piemēram, saspiežot vai divreiz pieskaroties.

Apple Pencil Pro

Tā cena ir 149 eiro, un tā ir saderīga tikai ar jaunākajiem Apple piedāvātajiem modeļiem:

 • iPad Pro 11 collu un 13 collu M4 (2024)
 • iPad Air 11 collu un 13 collu M2 (2024)