Krimināls IP: drošības risinājumu uzlabošana, izmantojot AWS tirgus integrāciju

Toransa, Amerikas Savienotās Valstis/Kalifornija, 2024. gada 22. maijs, CyberNewsWire

AI SPERA, kiberdraudu izlūkošanas (CTI) risinājumu līderis, šodien paziņoja, ka tā patentētā meklētājprogramma Criminal IP tagad ir pieejama AWS tirgū. Šī integrācija nodrošina efektīvu programmatūras iegādi un izvietošanu, nemanāmi saskaņojot to ar klientu esošajām mākoņu arhitektūrām.

Pēc AWS noteikto specifisko tehnisko un drošības standartu izpildes uz SaaS balstītā Criminal IP meklētājprogramma nodrošina uzticamību un vienmērīgu integrāciju ar AWS pakalpojumiem. AWS Marketplace, nozīmīga platforma, ko galvenokārt izmanto ASV, nodrošina Criminal IP piekļuvi plašai globālai klientu bāzei, uzlabojot tās redzamību un uzticamību. Šis saraksts parāda AWS Marketplace kritisko lomu programmatūras ieviešanā un panākumos.

Noziedzīgā IP ir izcila draudu noteikšanas jomā, nodrošinot kiberdrošību ar nepārspējamu intelektu.

Criminal IP ir nozares vadošais IP adrešu izlūkošanas rīks, kas izmanto AI un mašīnmācīšanos, lai nodrošinātu nepārspējamu pārskatāmību par riskiem, kas saistīti ar internetam pieslēgtām ierīcēm. Tas piedāvā visaptverošus risinājumus krāpšanas atklāšanai, uzbrukuma virsmas pārvaldībai un draudu meklēšanai.

Turklāt Criminal IP piedāvā nemanāmu API integrāciju, ļaujot bez piepūles iekļaut draudu izlūkošanas datus esošajos pakalpojumos un drošības sistēmās, piemēram, SOAR un SIEM. Ar bagātīgu kiberdraudu izlūkošanas datu krātuvi, tostarp riska klasifikāciju, ģeogrāfisko ieskatu, ievainojamo līdzekļu diagrammas un daudz ko citu, noziedzīgā intelektuālā īpašuma struktūra sniedz organizācijām iespēju palikt uz priekšu nepārtraukti mainīgajā kiberdrošības vidē.

Nevainojama integrācija un maksājumu elastība starp AWS Marketplace un kriminālo IP

Noziedzīgā IP klātbūtne AWS Marketplace sniedz lietotājiem vairākas ērtības. Savstarpēji savienotie AWS un Criminal IP marķieri nemanāmi apmainās ar informāciju, ļaujot lietotājiem izmantot abu platformu priekšrocības, nesaskaroties ar datu krātuvēm vai saderības problēmām.

Turklāt klienti bauda konsekventus plānus un abonēšanas iespējas Criminal IP neatkarīgi no tā, vai darījumi tiek uzsākti, izmantojot Criminal IP vai AWS Marketplace. Šī vienveidība attiecas uz kredītu izmantošanas uzraudzību specifiskām funkcijām un API, kas ir pieejamas tieši no informācijas paneļa, veicinot pārskatāmību un pārvaldību.

“Svarīgākais aspekts, ienākot AWS Marketplace, bija nodrošināt vieglāku saderību starp AWS Cloud un “Criminal IP” draudu izlūkošanu. Mēs pievērsām lielu uzmanību savietojamībai ar AWS produktiem un kredītu pārvaldības sistēmām, ”sacīja Byungtak Kang, AI SPERA izpilddirektors. “Mēs turpināsim reģistrēties Marketplace, lai nodrošinātu globālus klientus un palielinātu savietojamību ar dažādiem mākoņiem nākotnē.”

Izpētiet AWS tirgū jaunizveidotā Criminal IP detalizētās funkcijas, kā arī Criminal IP ASM — Automated Attack Surface Management SaaS risinājumu, kas uzrauga visus ar internetu saistītos īpašumus un ievainojamības.

Par AI Spera

AI SPERA, kiberdraudu izlūkošanas (CTI) risinājumu līderis, ievērojami paplašināja savu sasniedzamību, 2023. gadā ieviešot vadošo risinājumu Criminal IP. Kopš tā laika uzņēmums ir izveidojis tehnisku un biznesa sadarbību ar vairāk nekā 40 slaveniem globāliem drošības uzņēmumiem. , tostarp VirusTotal, Cisco, Tenable, Sumo Logic un Quad9.

Meklētājprogramma ir pieejama piecās valodās (angļu, franču, arābu, korejiešu un japāņu), un tā nodrošina jaudīgu pakalpojumu lietotājiem visā pasaulē.

Papildus CTI meklētājprogrammai uzņēmums piedāvā arī Criminal IP ASM — uz SaaS balstītu uzbrukuma virsmas pārvaldības risinājumu, kas pieejams vietnē Azure Marketplace, un Criminal IP FDS — uz AI balstītu anomāliju noteikšanas risinājumu, ko izmanto akreditācijas datu pildīšanas novēršanai un krāpšanas atklāšanai.

Sazināties

Maikls Sena
AI SPERA
[email protected]