Katrs patērētāja konts tagad var piekļūt Microsoft Passkey

Pēc Microsoft konta piekļuves atslēgas funkcijas testēšanas zīmols beidzot ir nolēmis padarīt to oficiālu visiem patērētājiem. Jā, jūs dzirdējāt pareizi. Ja arī jūs bieži izmantojat savu Microsoft kontu dažādās ierīcēs, ir pienācis laiks būt laimīgam. Tagad varat ērti pieteikties savā Microsoft kontā, izmantojot ieejas atslēgas funkciju.

Microsoft Passkey ir pieejama visiem lietotājiem visā pasaulē

Microsoft ir sācis ieviest piekļuves atslēgas atbalstu visiem saviem lietotājiem, sākot no šodienas. Ieejas atslēgas funkcija tika paziņota operētājsistēmai Windows 11 pagājušajā gadā. Taču tagad varat ģenerēt un izmantot ieejas atslēgu jebkurā ierīcē, kurā darbojas operētājsistēma Windows, Android un iOS. Ieejas atslēgas ļauj izmantot ierīces biometriskos datus, piemēram, pirkstu nospiedumu verifikāciju vai sejas atbloķēšanu, lai to izmantotu kā sava Microsoft konta paroli.

Ieejas atslēgas padara pieteikšanos kontā ļoti vienkāršu, jo jums vairs nav nepieciešams atkal un atkal manuāli ievadīt paroles. Varat vienkārši ievadīt ID un izmantot savu ieejas atslēgu, lai pieteiktos. Varat apmeklēt šo oficiālo saiti, lai izveidotu ieejas atslēgu. Ņemiet vērā arī to, ka, ja vēlaties izmantot viedtālruņa biometriskos datus kā piekļuves atslēgas, atveriet saiti tikai viedtālrunī. Tas joprojām atbilst Microsoft mērķim nodrošināt visaugstāko drošību.

Drīzumā tas būs pieejams Microsoft lietotņu mobilajām versijām

Microsoft viceprezidents Vasu Jakkals saka: “Šodien varat izmantot ieejas atslēgu, lai pierakstītos Microsoft lietotnēs un vietnēs, tostarp Microsoft 365 un Copilot datoros un mobilajās pārlūkprogrammās. Atbalsts pierakstīšanās Microsoft lietojumprogrammu mobilajās versijās, izmantojot jūsu piekļuves atslēgu, tiks sniegts tuvāko nedēļu laikā.

Ieejas atslēgas pievienošana Microsoft lietotņu mobilajām versijām vēl vairāk uzlabos tās lietotāja pieredzi un virzīs to uz nākotni bez paroles. Vairāki uzņēmumi, piemēram, Apple, Google, ir pieņēmuši piekļuves atslēgas, un arī Microsoft tagad ir pievienojies sarakstam. Būtu aizraujoši redzēt, ka arvien vairāk zīmolu cenšas izmantot bezparoles funkciju, ieviešot ieejas atslēgu savā sistēmā un kontos.