Kas ir Džons Ternuss, Tima Kuka iespējamais pēctecis Apple izpilddirektora amatā

Stīvs Džobss 2011. gada augustā pameta Apple izpildvadību, un kopš tā laika bijušais operāciju viceprezidents Tims Kuks tika paaugstināts par izpilddirektoru. Pēctecības šāda veida amatos lielos uzņēmumos ir lieli lēmumi, kas prasa dziļu pārdomu un pieņemšanas procesu gan pašam uzņēmumam, gan tā direktoru padomei. Saskaņā ar jaunāko ziņojumu Tims Kuks varētu apsvērt savu nākamo aiziešanu no Apple, lai gan tas nav nenovēršams un Apple potenciālais jaunais izpilddirektors varētu būt Džons Ternuss, pašreizējais vecākais aparatūras inženierijas viceprezidents.

Džons Ternuss, aparatūras inženierijas vecākais viceprezidents

Bloomberg ir piekļuvis cilvēku grupai, kas ir tuvu Apple iekšējai darbībai, un ir sagatavojis jaunu ziņojumu ar šo informāciju, par kuru mēs esam spekulējuši jau ilgu laiku. Šobrīd viņi apsver divas iespējamās hipotēzes par Tima Kuka aiziešanu kā Apple izpilddirektors. Pirmais un vismazāk ticamais ir uzņēmuma nenovēršamā aiziešana, izraisot zemestrīci viņa paša kolēģu rindās. Ja tas tā būtu, iespējamais tiešais aizvietotājs būtu operāciju direktors Džefs Viljamss, viens no Kukam tuvākajiem vadītājiem.

Džons Ternuss ir Apple vecākais viceprezidents aparatūras inženierijā un ziņo izpilddirektoram Timam Kukam. Džons vada visas aparatūras inženierijas, tostarp iPhone, iPad, Mac, AirPods un citu ierīču komandas.

Tomēr otrs un visticamākais variants ir Tims Kuks pagarināt savu vadību vēl uz trim gadiem un šajā laikā ir vieta, kur atrast aizstājēju, kas varētu vadīt uzņēmumu vismaz desmit gadus, tāpat kā Tims Kuks un pats Stīvs Džobss aizstāvēja. Bloomberg apspriestie avoti apliecina, ka potenciālais kandidāts būtu Džons Ternuss, Apple pašreizējais vecākais viceprezidents aparatūras inženierijas jautājumos. Šis izpilddirektors no Big Apple ir ieguvis arvien lielāku nozīmi pamatnostādnēs pēdējos gados.

Džons pievienojās Apple produktu dizaina komandai 2001. gadā un kopš 2013. gada ir aparatūras inženierijas viceprezidents. Visu savu darba laiku uzņēmumā Apple Džons ir pārraudzījis aparatūras inženierijas darbu pie dažādiem inovatīviem produktiem, tostarp visu paaudžu un modeļu iPad, jaunākās līnijas iPad. iPhone. un AirPods. Viņš ir bijis galvenais līderis notiekošajā pārejā no Mac uz Apple Silicon.

Saskaņā ar amerikāņu mediju analītiķu teikto, Apple iekšējie avoti runā par Ternusu kā par vadītāju, kurš Timam Kukam ļoti patīk, jo “viņš nevienā e-pastā neatstāj neko strīdīgu” un “viņš ir ļoti atturīgs lēmumu pieņemšanā”. Turklāt šķiet, ka tas ir arī pašreizējam vecākajam viceprezidentam aparatūras inženierijas jautājumos vadības īpašības, piemēram, pašreizējais Apple izpilddirektors.