Kā instalēt iOS 18 Beta savā iPhone

Apple atklāšanas WWDC 2024 konferencē prezentēja iOS 18 ar labu sauju jaunu funkciju, taču tā būs pieejama tikai septembrī. Vai vēlaties to izmēģināt tagad? Mēs izskaidrojam, kā to izdarīt.

Esiet uzmanīgi, tā ir beta versija

Kad mēs runājam par beta versiju, mēs runājam par testa versiju, kuras mērķis ir tieši tas, lai pārbaudītu lietas. Paredzams, ka tajā būs kļūdas, būs lietas, kas nedarbosies tā, kā vajadzētu, un dažas no jaunajām funkcijām vēl nebūs pieejamas. Proti, Nav ieteicams to instalēt iPhone tālrunī, kuru izmantojat ikdienā. Mēs runājam arī par Beta for Developers, tas ir, lai tie, kas veido lietojumprogrammas, varētu pielāgot savas lietotnes jaunajai sistēmai. Publiskā beta, kas paredzēta “parastajiem” lietotājiem, neiznāks mēnesi, kad tā būs noslīpētāka un gaidāms mazāk kļūdu.

Ja, neskatoties uz visu, jūs esat dedzīgs Beta cietējs (tāpat kā tas, kurš raksta šo) un vēlaties to izmēģināt, ziniet, ka visbiežāk sastopamās kļūdas ir šādas:

  • Pārmērīgs akumulatora patēriņš
  • Pārmērīga ierīces pārkaršana
  • Lietojumprogrammas, kas nedarbojas
  • Slikti teksta tulkojumi
  • Interfeisa kļūmes
  • Funkcijas, kas vēl nav pieejamas vai nedarbojas, kā paredzēts
  • Negaidīta ierīces atsāknēšana
  • Viss, ko jūs varat iedomāties, var notikt

iOS 18

Kā to uzstādīt?

Kā jau teicām, līdz šim vienīgā pieejamā beta versija ir izstrādātāja beta versija, tāpēc, lai to instalētu, jums ir jāpiekļūst tās vietnei un jāreģistrējas kā tāda. Vairs nav neviena profila, ko lejupielādēt no jebkuras vietas, piekļuve Beta versijai tiek veikta iCloud konta līmenī, tāpēc, ja konts, ko izmantojat savā iPhone, ir reģistrēts kā izstrādātājs, viss ir gatavs. Tas ir bezmaksas, un jums nav jāizveido lietotneslai ikviens to varētu izdarīt.

Lai reģistrētos kā izstrādātājam, jums ir jāpiekļūst oficiālajai Apple vietnei izstrādātājiem (developer.apple.com/ios), un tai jums ir jāpiekļūst, noklikšķinot uz pogas ekrāna augšējā labajā stūrī (Lejupielādēt) un Ievadiet savu Apple kontu, to pašu, kas ir ierīcē kur vēlaties instalēt beta versiju. Tas lūgs jums piekrist programmas noteikumiem un nosacījumiem, un viss tiks darīts.

Instalējiet iOS 18 beta versiju

Tagad viss, kas jums jādara, ir doties uz savu termināli, kurā vēlaties instalēt beta versiju, un sadaļā Iestatījumi> Vispārīgi> Programmatūras atjaunināšana ievadiet sadaļu Beta atjauninājumi un izvēlieties “iOS 18 Developer Beta”. Ja šī opcija neparādās, restartējiet savu iPhone un vēlreiz piekļūstiet šai iestatījumu izvēlnei. Jūsu iPhone lejupielādēs beta versiju un instalēs to ikreiz, kad akumulatora uzlādes līmenis būs virs 50%. Ieteicams labs WiFi savienojums un uzlāde. Ja vēlaties to izdarīt savā iPad, Apple Watch vai jebkurā citā Apple ierīcē, procedūra ir līdzīga, ievadot šīs ierīces iestatījumus.