Jauns iPad Air, divi izmēri un lielāka jauda

Kopā ar jauno iPad Pro ir laidis klajā Apple jaunais iPad Air ar jaunu ekrāna izmēru, kas sasniedz 13 collas un M2 procesors, kas ļauj paveikt visu, nesvīstot.

Apple vēlas, lai iPad katalogs būtu salīdzināms ar MacBooks katalogu, un tāpēc, ja mums ir divi MacBook Pro modeļi un divi MacBook Air, mums tagad ir divi iPad Pro modeļi un vēl divi iPad Air modeļi. Apple jaunie vidējas klases planšetdatori tagad ir pieejami divi ekrāna izmēri, 11 un 13 collas, ar M2 procesoru un saderīgs ar jauno Apple Pencil Pro un iepriekšējo Magic Keyboard modeli. Tas ir ideāls planšetdators lielākajai daļai lietotāju, un tagad tas arī maksā nedaudz mazāk nekā tā priekšgājējs.

11 un 13 collu ekrāns

Apple vēlas, lai ikvienam, kam nepieciešams lielāks ekrāns, nebūtu jāmeklē iPad Pro, un tagad ar iPad Air mums ir 11 collu ekrāns un lielāks 13 collu ekrāns tiem, kas vēlas iegūt līdzīgāku pieredzi izmantojiet to, ko piedāvā jebkurš klēpjdators. iPad Air gadījumā tehnoloģiju ziņā nav jaunumu, tie ir parastie IPS paneļi, taču nevajadzētu kļūdīties, jo tie ir Liquid Retina displeji, kas piedāvā augstu izšķirtspēju un ļoti spilgtas krāsaspapildus True Tone tehnoloģijai, 600 nitu spilgtumam un P3 plašai krāsu gammai, tas ir, tā kvalitāte neapšaubāmi.

iPad Air 13 collas

M2 procesors

Kad iPad Pro ir iekļauts M4 procesors, viss, kas ir zemāks par to, jau šķiet novecojis, taču tālu no tā. M2 procesori spēj veikt visprasīgākos uzdevumus veiktspēja salīdzinājumā ar iepriekšējās paaudzes iPad Air uzlabojas par 50%, lai mēs varētu atskaņot, rediģēt fotoattēlus vai videoklipus, renderēt 3D vai veikt ikdienas darbus bez mazākajām problēmām, ar lielisku līdzsvaru starp veiktspēju un enerģijas patēriņu, tāpēc akumulators mums pietiks visu darba dienu. Turklāt tas, ko Apple sauc par “Neirālu dzinēju”, palielina tā veiktspēju par 40%, tāpēc mēs varam izmantot mākslīgo intelektu visiem saviem uzdevumiem. Atcerēsimies, ka iPadOS 18 ir gaidāms nozīmīgs lēciens šajā jautājumā.

M2 procesors

Apple Pencil Pro un Magic Keyboard

Apple vēlējās, lai Magic Keyboard, kas tai joprojām ir veikalos, būtu noderīga, un tāpēc Šis jaunais iPad Air ir saderīgs ar tastatūrām, kuras iepriekš varēja izmantot tikai iPad Pro. Tā ir fantastiska tastatūra pēc dizaina un darbības, ar vairāku pieskārienu skārienpaliktni un kas kalpo arī kā aizsargmaciņš. Tā nav jaunā alumīnija Magic Keyboard “Pro”, tā ir taisnība, taču tā ir fantastisks aksesuārs mūsu jaunajam iPad. Kas attiecas uz Apple Pencil, mēs varam izmantot USB-C modeli vai jauno Apple Pencil Proar jaunajiem žestiem, žiroskopu un taustes atgriezenisko saiti.

iPad Air ar Apple zīmuli un burvju tastatūru

Kameras, mikrofoni un skaļruņi

The jaunā iPad Air priekšējā kamera atrodas horizontāli, lieliski piemērots videozvaniem un atbloķēšanai, izmantojot Face ID, vienlaikus izmantojot to ar tastatūru. Tā 12 Mpx un automātiskā kadrēšana padara to par ideālu rīku mūsu videozvaniem. Aizmugurējā kamera, arī 12 Mpx, ļauj ierakstīt 4K video. Tam ir arī divi mikrofoni un divi skaļruņi, un 13 collu modelim ir uzlabojumi skaņā salīdzinājumā ar 11 collu modeli ar divreiz lielāku basu.

iPad Air 2024

Cenas un pieejamība

Jaunos iPad Air tagad ir iespējams rezervēt Apple Store tiešsaistē, un to cena ir samazināta salīdzinājumā ar iepriekšējo paaudzi. 11 collu modeļa cena sākas no 699 eiro ar 128 GB krātuvi, savukārt 13 collu modelis maksā 949 eiro ar tādu pašu ietilpību.. Ir lielākas ietilpības modeļi līdz pat visdārgākajam 1 TB modelim, kas maksā 1579 eiro, un, ja vēlamies, ar 5G savienojumu, maksā līdz 1749 eiro.