Jaunākā Sonos Roam 2 noplūde atklāj oriģinālam līdzīgu dizainu

Pārnēsājamais skaļrunis Sonos Roam 2 jau kādu laiku klīst baumu dzirnavās. Audio produkts ieradīsies kā Sonos Roam pēctecis, kas tika palaists aptuveni pirms trim gadiem. Tuvāko nedēļu laikā Sonos laidīs klajā nākamās paaudzes Roam skaļruni. Pirms palaišanas jauna noplūde ir atklājusi Sonos Roam 2 skaļruņa dizainu no visiem leņķiem.

Sonos Roam 2 dizaina ziņā būs identisks savam priekšgājējam

Sonos Roam 2 nopludinātie attēli atklāj, ka tā dizaina ziņā būs gandrīz oriģināla kopija. Viena no galvenajām atšķirībām starp abiem ir tā, ka zīmola logotips tagad atbildīs skaļruņa krāsai. Turklāt Sonos Roam 2 aizmugurē būs divas pogas. Viena no tām ir īpaša poga savienošanai pārī ar Bluetooth ierīcēm.

Pateicoties jaunajai pogai, lietotāji ērti savienos savus Roam 2 skaļruņus ar jebkuru tālruni vai audio avotu. Tas novērsīs skaļruņa iestatīšanas procesu mājas Wi-Fi tīklā, izmantojot tālruņa lietotni Sonos.

Sonos Roam 2 noplūde 1
Sonos Roam 2 noplūdes dizainsSonos Roam 2 noplūdes dizains
Sonos Roam 2 noplūde 1Sonos Roam 2 noplūde 1
Sonos Roam 2 noplūdes dizainsSonos Roam 2 noplūdes dizains

Diemžēl noplūde nesniedza nekādu informāciju par nākamās paaudzes Sonos Roam 2 skaļruņa skaņas iespējām. Ņemot vērā noplūdušos attēlus, jaunais Roam skaļrunis varētu būt tikai oriģināla uzlabota versija. Tā nebūs pilnīgi jauna ierīce.

Kas attiecas uz oriģinālo Sonos Roam, tas ir kompakts pārnēsājams ūdensnecaurlaidīgs skaļrunis. Ierīce ir izturīga pret nejaušiem kritieniem. Bluetooth un Wi-Fi iespējotais skaļrunis var nodrošināt līdz pat 10 stundām akumulatora darbības laiku ar vienu uzlādi. Sonos Roam cena ir 179 USD. Tas ir pieejams pat piecos krāsu variantos.

Roam 2 varētu tikt palaists kopā ar pirmajām zīmola austiņām

Sonos drīzumā debitēs ļoti konkurētspējīgu austiņu kategorijā. Sonos Ace būs uzņēmuma pirmais produkts šajā kategorijā. Paredzams, ka pārnēsājamais skaļrunis Sonos Roam 2 un Sonos Ace tiks laisti klajā vienā un tajā pašā pasākumā.

Nesen noplūda daži Sonos Ace premium austiņu attēli. Austiņām būs noņemami magnētiskie spilveni, līdzīgi kā Apple AirPods Max. Paredzams, ka citi svarīgākie aspekti būs dinamiskā galvas izsekošana, Bluetooth 5.3, AptX Lossless un 30 stundu akumulatora darbības laiks.