Izraēlas kiberdrošības jaunuzņēmums Apex piesaista sākuma finansējumu 7 miljonu ASV dolāru apmērā no OpenAI Altman, Sequoia Capital un citiem

Izraēlas kiberdrošības jaunuzņēmums Apex ir nodrošinājis sākuma finansējumu 7 miljonu ASV dolāru apmērā, lai aizsargātu organizācijas no mākslīgā intelekta (AI) rīku ātras ieviešanas. Šo kārtu vadīja Sequoia Capital, kurā piedalījās Index Ventures, Altman un citi galvenie spēlētāji, tostarp OpenAI izpilddirektors Sems Altmans, ceturtdien atklāja uzņēmums.

Šis investīciju virziens ierindo Apex to Izraēlas kiberdrošības jaunizveidoto uzņēmumu grupā, kas nesen ir ieguvuši ievērojamu finansējumu. Pagājušajā mēnesī mēs apskatījām citu Izraēlas kiberdrošības jaunuzņēmumu Claroty, kas nesen paziņoja par savu plānu publiskot ASV tirgu par 3,5 miljardu dolāru lielu novērtējumu.

Apex, ko 2023. gadā dibināja Matans Dermans (CEO) un Tomers Avni (CPO), piedāvā drošības platformu, kas izstrādāta, lai sniegtu organizācijām visaptverošu pārskatu par to AI darbībām. Tas viņiem ļauj efektīvi izmantot šos rīkus, iegūstot konkurences priekšrocības, vienlaikus izvairoties no datu pārkāpumiem, ļaunprātīgas datu infiltrācijas, privātuma un juridiskiem pārkāpumiem, kā arī mākslīgā intelekta vadītiem kiberuzbrukumiem.

Apex ģenēze meklējama izcilajā izlūkošanas vienībā 8200, kur Dermans un Avni kalpoja kā izcili virsnieki, iegūstot attiecīgi pulkvežleitnanta un kapteiņa pakāpes. Apbruņots ar Stenfordas un Hārvardas maģistra grādiem, duets piedāvā milzīgu zināšanu sajaukumu. Apex jau ieskaita vairākus Fortune 500 uzņēmumus savā klientu lokā, tāpēc Apex plāno izmantot sākuma finansējumu, lai paātrinātu produktu izstrādi, veicinātu darbinieku pieņemšanu darbā un stiprinātu savu tirgu.

Kopš ChatGPT darbības uzsākšanas 2022. gada beigās, Generatīvā AI ir plaši izplatīta visās nozarēs, un to izmanto 80% Fortune 500 uzņēmumu. Tomēr šī straujā ieviešana rada drošības problēmas, piemēram, datu noplūdi, ļaunprātīgas injekcijas, privātuma problēmas un kiberuzbrukumus. Organizācijām ir jāsabalansē inovācija ar stingriem aizsardzības pasākumiem, lai efektīvi pārvarētu šos riskus, vienlaikus saglabājot konkurētspēju.

“Apex tika dibināts ar misiju nodrošināt drošības un AI komandas, lai nodrošinātu drošu un ātru AI ieviešanu pasaules līmeņa organizācijās,” sacīja Matans Dermans, Apex līdzdibinātājs un izpilddirektors. “Uzņēmuma dibināšanas laikā mēs konsultējāmies ar desmitiem vadītāju, lai izprastu viņu vajadzības, un atklājām, ka drošības apsvērumu dēļ nevēlamies pieņemt progresīvu AI. Apex ir spējīgs to visu mainīt, spēlējot galveno lomu, palīdzot organizācijām nodrošināt AI modeļus un lietojumprogrammas un ļaujot tām droši izmantot AI spēku.

Bogomils Balkanskis, Sequoia Capital partneris, uzsvēra steidzamo nepieciešamību pēc pastiprinātiem drošības pasākumiem, ņemot vērā AI ainavu attīstību. Viņš atzīmēja: “Katrs traucējošu inovāciju vilnis rada jaunus drošības draudus un uzbrukumu vektorus, un ģeneratīvā AI nav izņēmums.” Balkansky pauda lepnumu par sadarbību ar Derman un Avni, vēstot par Apex Security straujo izaugsmi kā ģeneratīvā AI drošības līderi.

Apex atklāja notiekošos izmēģinājumus ar daudziem Fortune 500 uzņēmumiem un ieguldījumu sabiedrībām, un apmaksāti līgumi tuvojas pabeigšanai. Līdzekļu pieplūdums tiks novirzīts produktu izstrādes paātrināšanai, darbaspēka paplašināšanai un mārketinga pasākumu pastiprināšanai, atklāja uzņēmums.

Pieaugot pieprasījumam pēc mākslīgā intelekta rīkiem, ar tādiem piedāvājumiem kā OpenAI ChatGPT, kas revolucionizē uzdevumu izpildi, lietotāji arvien modrāk rūpējas par savu datu aizsardzību un iespējamo apdraudējumu novēršanu.

Šarduls Šahs, Index Ventures partneris, uzsvēra Apex galveno lomu, risinot pieaugošās kiberdrošības problēmas, ko rada AI ieviešana. Viņš uzteica Apex novatorisko sistēmu, kas aktīvi mazina AI riskus plašā mērogā, pasludinot to kā pārveidojošu risinājumu tehnoloģiju nozarei.

Apex ģenēze atspoguļo paradigmas maiņu tehnoloģijā, kā Avni teica Reuters: “Katra padome, katrs izpilddirektors, katrs investors un katrs uzņēmējs runā par AI un to, kā viņi var izmantot AI.” Uz šī fona stingru drošības pasākumu nepieciešamība ir lielāka nekā jebkad agrāk, pozicionējot Apex kiberdrošības inovāciju avangardā.