IPhone 16 Pro būs spilgtāks ekrāns

Informācija par Apple nākotnes iPhone 16 šonedēļ ir palēninājusies salīdzinājumā ar aptumsums cieta jaunais iPad un jaunais M4 mikroshēma iPad Pro, papildus jaunā Apple Pencil Pro prezentācijai Tomēr, lai gan ar aci uz WWDC24 nākamā gada jūnijā, iPhone 16 joprojām ir visiem filtriem un baumu dzirnavnieki, pat zinot, ka oficiāla prezentācija mums nebūs līdz septembrim. Jauna informācija par iPhone 16 Pro viņi to norāda Ekrāns būs par 20% gaišāks nekā tā priekšgājējam iPhone 15 Pro, sasniedzot 1200 nitus.

iPhone 16 Pro: 20% spilgtāks ekrāns nekā iepriekšējā paaudze

Nākamā iPhone 16 dizains sāk runāt mazāk visiem, jo ​​baumas ir vienojušās, tāpēc tuvākajos mēnešos ir svarīgi mēģināt iegūt aparatūras specifikācijas, kas mainīsies dažādos modeļos, un tas ir tas, kas dažus atšķirs. ierīces no citiem. Pirms dažām stundām noplūda pazīstamais lietotājs Instant Digital (izmantojot Weibo). jauna informācija par iPhone 16 Pro un Pro Max ekrānu.

Acīmredzot jaunajam iPhone 16 Pro ekrānam būs jauna tehnoloģija Kas ļaus palielināt spilgtumu līdz 20%, salīdzinot ar iPhone 15 Pro. Tāpēc SDR (standarta dinamiskais diapazons) saglabātos 1200 nitu spilgtums (1000 nitiem iPhone 15 Pro), saglabājot 1600 nitus HDR (augsts dinamiskais diapazons). Parasti lietotāji iPhone izmanto SDR režīmā, tāpēc 20% palielinājums uzlabos ekrāna kvalitāti un lietotāji to skaidri pamanīs.

Runājot par spilgtumu, galvenā atšķirība starp SDR un HDR ir spilgtuma līmeņu skaits, ko tie var parādīt. SDR parasti ir ierobežots spilgtuma diapazons, parasti līdz aptuveni 100–300 nitiem. Turpretim HDR var parādīt daudz plašāku diapazonu, kas dažos augstākās klases displejos var būt no 1000 līdz pat 4000 nitiem vai vairāk. Tas nozīmē, ka attēla spilgtākās daļas HDR režīmā var būt ievērojami spilgtākas un reālistiskākas nekā SDR.

Mums ir bijušas vairākas iPhone paaudzes, kurās SDR sasniegtais spilgtuma līmenis ir vienāds, un tikai Apple īpašu nozīmi piešķīra HDR spilgtuma palielināšanai iPhone 14 Pro, tāpēc, visticamāk, iPhone 16 Pro ekrāns attīstās un ir galvenais elements, prezentējot jaunās ierīces aparatūru.