IPhone 16 būs arī teksturēta matēta aizmugure

Saskaņā ar jaunām baumām, kas nāk no Ķīnas, nākamajam iPhone 16, Apple izmantos to pašu teksturētu matētu aizmugurējo stiklu ar pasteļkrāsām, kas jau ir iekļauti iPhone 15 sākuma modeļos. Pagājušajā gadā Apple debitēja “divu jonu apmaiņas stikla” procesu sākuma līmeņa iPhone 15 modeļos, kas aizmugurējam stikla slānim piešķir izplūdušu, teksturētu efektu, kas kontrastē ar galvenā rāmja krāsu.

Pirmo reizi Apple ieviesa (un visbeidzot) matētu aizmuguri sākuma modeļos ar nedaudz atšķirīgu efektu nekā Pro aizmugure, ko Apple aprakstīja šādi.

Pirmo reizi viedtālrunī krāsa tiek ievadīta visā aizmugurējā stiklā, radot piecas skaistas krāsas. Aizmugurējais stikls ir pastiprināts ar optimizētu dubultu jonu apmaiņas procesu, pirms tas tiek pulēts ar nanokristāliskām daļiņām un iegravēts, lai izveidotu grezna tekstūras matēta apdare.

Saskaņā ar Weibo nopludinātāju “Fixed focus digital”, kurš apgalvo, ka ir redzējis iPhone 16 krāsu shēmu, Apple izmantos to pašu procesu jauno modeļu aizmugurējam stiklam, kas šogad varētu būt līdz pat septiņām krāsām, nevis piecām. (kaut kas vēl ir jāapstiprina, jo tā būtu pirmā reize, kad Apple izdara šādu soli. Ja jautā man, es personīgi domāju, ka tik daudz krāsu nesanāks, bet nezaudēsim visas cerības).

Pagājušā mēneša beigās to ierosināja cits Weibo avots Apple varētu paplašināt savu dubultās jonu apmaiņas stikla procesu līdz iPhone 16 Pro aizmugurēkam paredzēts tāds pats titāna rāmis kā iPhone 15 Pro Tomēr jaunākajā nopludinātājā nav minēti iPhone 16 Pro modeļi un abiem Weibo kontiem vēl ir jāizveido precīza baumu vēsture par Apple.