iPhone 16 akumulatora noplūde parāda lielāku ietilpību un metāla korpusu

Daudzi cilvēki sūdzējās par iPhone 15 sērijas pārkaršanas problēmu. Apple solīja atrisināt pārkaršanas problēmu, izmantojot programmatūras atjauninājumus. Tomēr problēma joprojām pastāv daudziem lietotājiem. Problēma varētu būt saistīta ar iepriekšējā modeļa aparatūras dizainu.

iPhone 16 akumulatora noplūde parāda metāla korpusu un lielāku ietilpību

Padomdevēja Majin Bu on X noplūde atklāja iPhone 16 akumulatoru. Attēls liecina, ka Apple nevēlas pieļaut tādu pašu kļūdu ar iPhone 16 sēriju. Saskaņā ar noplūdi iPhone 16 akumulators aprīkos ar metāla korpusu ārpus mīkstās plastmasas maisiņa. Metāla korpusam vajadzētu palīdzēt izkliedēt siltumu no akumulatora. Tam vajadzētu būt īpaši noderīgam, kad tālrunis tiek uzlādēts, jo tas ir scenārijs, kurā akumulatora elementi uzkarst visvairāk.

iPhone 16 akumulators 1
iPhone 16 akumulators 2iPhone 16 akumulators 2
iPhone 16 akumulators 3iPhone 16 akumulators 3
iPhone 16 akumulatorsiPhone 16 akumulators
iPhone 16 akumulators 1iPhone 16 akumulators 1
iPhone 16 akumulators 2iPhone 16 akumulators 2
iPhone 16 akumulators 3iPhone 16 akumulators 3
iPhone 16 akumulatorsiPhone 16 akumulators

Akumulatoram ir līdzīga forma, bet gravējums uz metāla korpusa rāda “3597mAh”. Kontekstam iPhone 15 ir mazāks 3349 mAh akumulators.

Noplūdušajos iPhone 16 akumulatora attēlos redzama matēta korpusa apdare. Apple ir arī pārveidojis savienotājus. Tiek ziņots, ka Apple sākotnēji izvēlējās glancētu virsmu metāla korpusam, bet vēlāk nolēma izvēlēties matētu apdari.

Cietā korpusa izmantošanu akumulatoriem pirmo reizi novembrī atklāja padomu sniedzējs @KosutamiSan. Viņš arī apgalvoja, ka iPhone 16 sērija pāries uz grafēna termisko sistēmu, jo tā piedāvā lielisku siltumvadītspēju (labāku nekā varš).

Jaunākā noplūde ir par bāzes iPhone 16. Tomēr padomu sniedzējs @KosutamiSan jau šā gada aprīlī kopīgoja iPhone 16 Pro akumulatora noplūdušos attēlus. Saskaņā ar noplūdi iPhone 16 Pro akumulatoram ir arī matēts metāla korpuss un 3355 mAh ietilpība. Tas ir aptuveni par 2,4% vairāk nekā iPhone 15 Pro.

iPhone 16 varētu izmantot citu akumulatora tehnoloģiju vai arī tas varētu būt smagāks

iPhone kļuva arvien smagāki, un Apple bija jāatrod risinājums. Viņi aizstāja Pro modeļu nerūsējošā tērauda vidējo rāmi ar titānu, lai samazinātu svaru. Tā rezultātā iPhone 15 Pro kļuva ievērojami vieglāks (187 g), salīdzinot ar tā priekšgājēju (206 g).

Lai gan iPhone 15 (171g) sver ļoti līdzīgs tā priekšgājējam, papildu metāls iPhone 16 iekšpusē var ievērojami palielināt svaru. Lielāka akumulatora ietilpība arī veicinās palielinātu svaru.

Tomēr mēs varam novērot tikai akumulatora ārpusi. Apple, iespējams, izmanto citu akumulatoru tehnoloģiju ar lielāku enerģijas blīvumu, kā tas redzams dažos grāmatu stila salokāmajos ierīcēs.

Tas ir ticami, jo metāla korpuss palielina akumulatora biezumu, kas var prasīt iekšējo komponentu pārveidošanu vai radīt biezāku tālruni.