Iepriekš pasūtiet Samsung Galaxy Watch 7 no Amazon un saņemiet bezmaksas joslu, 3 mēnešus Amazon Music Unlimited

Amazon šobrīd ir diezgan satriecošs piedāvājums par Galaxy Watch 7. Sākumā tā cena ir 299 USD. Tā ir parastā cena, taču Amazon arī mētājas ar bezmaksas joslu un 3 mēnešu bezmaksas izmēģinājuma versiju pakalpojumā Amazon Music Unlimited. Acīmredzot tas nav absolūti labākais Galaxy Watch 7 piedāvājums. Tomēr, ja nevēlaties iegādāties jaunu tālruni, tad šis ir labākais šobrīd pieejamais piedāvājums.

Sliktās ziņas? Šķiet, ka šis darījums ir pieejams tikai 40 mm Galaxy Watch 7, nevis 44 mm modelim, ne Galaxy Watch Ultra.

Galaxy Watch 7 ir diezgan jauks jauninājums salīdzinājumā ar Galaxy Watch 6. Tam joprojām nav rotējošā ietvara, kas, šķiet, ir ekskluzīvs “Classic” modelim, kas tiek izlaists katru otro gadu (šobrīd).

Šajā viedpulkstenī ir iekļauts jaunais BioActive Sensor, par kuru Samsung paziņoja šīs nedēļas sākumā, un tas spēj ieviest dažas jaunas veselības funkcijas, tostarp spēju noteikt miega apnoja. Tas var arī sniegt jums ķermeņa rezultātu, norādot, vai esat gatavs dienai vai nē. Tas ir līdzīgs tam, ko Garmin un Whoop jau piedāvāja.

Protams, šis ir Wear OS viedpulkstenis, patiesībā Samsung saka, ka šis un Galaxy Watch Ultra ir pirmie viedpulksteņi, kas darbojas operētājsistēmā Wear OS 5. Šeit ir iestrādāts arī Galaxy AI, kas darbojas arī ar dažām veselības funkcijām, kas tā ir. Sniedzot jums diezgan labu priekšstatu par savu veselību.

Tas ir lielisks viedpulkstenis, un, ja esat vēlējies tādu paņemt, tagad ir īstais laiks. Tā kā jūs saņemat šo papildu, auduma joslu bez maksas.